Польща програла Аргентині, але вийшла у плей-оф: результати матчів групи С Чемпіонату світу-2022

У 1/8 фіналу пробились збірні Аргентини та Польщі

Аргентина - Польща (Фото: fifa.com)

На ЧС-2022 у Катарі продовжується третій тур групового етапу. Учасники 1/8 фіналу визначились у групі С. Збірна Аргентини обіграла збірну Польщі.  Мексика здолала збірну Саудівської Аравії, але у плей-оф не вийшла.

У середу, 30 листопада, на ЧС-2022 матчі третього туру проводили команди групи С. За їх результатами визначились два учасники плей-оф. Паралельно проходили два поєдинки.

Польща - Аргентина

Склади команд

Польща: Щесни, Кеш, Глік, Ківьор, Берешинські, Белік, Криховяк, Зелінські, Свідерські, Франковські, Левандовські.

Запасні: Скорупські, Грабара, Єнджейчик, В’єтеска, Беднарек, Мілік, Д. Шиманські, Гросицькі, Камінські, Журковські, С. Шиманські, Залевські, Пьонтек, Гумни, Скураш.

Аргентина: Е. Мартінес, Моліна, Ромеро, Отаменді, Акунья, Макаллістер, де Пауль, Фернандес, Ді Марія, Мессі, Альварес.

Запасні: Армані, Рульї, Фойт, Тальяфіко, Монтьєль, Паредес, Пеццелья, Паласіос, Корреа, Алмада, Гомес, Родрігес, Дібала, Лаутаро Мартінес.

Перебіг поєдинку

Стартові хвилини матчу пройшли у середньому темпі. Команди вивчали одна одну і не поспішали відправляти в атаку великі сили. Перший небезпечний момент виник на 10-й хвилині. Мессі зліва бив у ближній кут, але Щесни надійно прикрив штангу. Поступово почали проявлятись перевага збірної Аргентини. Атаки команди були більш масованими, в той час як Польща намагалась використовувати швидкі відриви. Аргентина заробила пенальті на 38-й хвилині. Щесни намагався перехопити м’яч, але рукою зачепив обличчя Мессі. Мессі взявся виконати одинадцятиметровий і пробив у правий кут, а  Щесни парирував удар.

Забили збірна Аргентини на першій хвилині другого тайму. Макаллістер ударом під штангу замкнув простріл з правого флангу. Перевага збірної Аргентини зростала. Щесни продовжував демонструвати дива і раз за разом рятував свою команду. Але і його можливості не безмежні. На 67-й хвилині Альварес отримав передачу від Фернандеса і потужним ударом ледь не порвав сітку за спиною голкіпера збірної Польщі. Аргентина втратила ще декілька нагод забити, але і двох м’ячів цілком вистачило для перемоги.

• Польща — Аргентина 0:2 (Макаллістер, 46, Альварес, 67).

Саудівська Аравія - Мексика

Саудівська Аравія: аль-Овейс, аль-Тамбакті, Аль-Булаїгі, Аль-Амрі, Абдулхамід, Аль-Хасан, Канно, Аль-Ганам, Аль-Бурайкан, аш-Шехрі, ад-Давсарі.

Запасні: Аль-Ямі, Аль-Акіді, Маду, Отайф, Аль-Наджеї, Аль-Абед, Багебрі, Аль-Абуд, аль-Давсарі, Асірі, Шарахілі.

Мексика: Очоа, Санчес, Монтес, Морено, Галльярдо, Пінеда, Е. Альварес, Чавес, Лосано, Мартін, Вега.

Запасні: Талавера, Кота, Араухо, Васкес, Артеага, Ромо, Родрігес, Хіменес, Фунес Морі, Гутьєррес, Еррера, Гуардадо, Антуна, Альварадо, К. Альварес.

Перебіг матчу

Вже на початку зустрічі збірна Мексики могла повести у рахунку. На 3-й хвилині Вега вийшов сам на сам, але переграти голкіпера Саудівської Аравії не зміг. На 13-й хвилині Саудівська Аравія заробила перспективний штрафний. Канно пробив і над стінкою і над поперечиною. Пінеда змарнував декілька нагод відзначитись. Тож на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Мексика вийшла вперед вже на другій хвилині другої половини зустрічі. Мартін Мекс випередив захисників і після подачі кутового спрямував м’яч у сітку. А через 5 хвилин Мексика забила вдруге. Чавес ударом зі штрафного влучив у правий верхній кут. Саудівська Аравія скоротила різницю у рахунку. На 90-й хвилині відзначився Аль-Давсарі. Врятувати матч команда не змогла. Але і Мексика свого не досягла. Мексиканці фінішували на третьому місці і вилетіли з подальшої боротьби на чемпіонаті світу.

• Саудівська Аравія — Мексика 1:2 (Аль-Давсарі, 90 - Мартін, 47, Чавес, 52).

Турнірне становище

Мексика не змогла перемогти з потрібною різницею і завершила груповий етап на третьому місці. У плей-оф від групи С вийшли збірні Аргентини та Польщі.

Група С
Група С

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків чемпіонату світу у групі D. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 29 листопада.