Хокейна Суперліга України: «Маріуполь» зустрівся з СК «Сокіл», «Краматорськ» зіграв із «Білим Барсом»

СК «Сокіл» та «Білий Барс» продовжили свої виїзні серії.

Доля матчу "Маріуполь" - СК "Сокіл" вирішилася на останніх хвилинах. "Краматорськ" програв перший період, але зумів переламати хід поєдинку.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У четвер, 6 січня, відбулися два поєдинки хокейної Суперліги. Першими на лід вийшли «Маріуполь» та СК «Сокіл». Команди грали у таких складах:

Маріуполь:  Трифонов (Дуве); Декало – Лисенко, Алексєєв – Артамонов, Олендаренко – Горечишников, Зуєв – Філімонов; Тютченко – Твердохлібов – Казаковцев (А), Чердак – Мазур (К) – Щербатов (А), Костиков – Бойко – Севанькаєв, Коваленко – Ружніков – Янішевський.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Халіков – Дорофєєв (А), Шуленін – Міцкевич, Петрухно (К) – Фроленко, Моксунен; Костіцин (А) – Марченков – Іванов, Олійник – Шахворостов – Мельников, Никоноров – Біляков – Аміров, Курах – Хірса.

Команди у високому темпі провели стартові хвилини поєдинку. Воротарям довелося непросто, але оборона зі своїм завданням впоралася на «відмінно». Незважаючи на безліч можливостей відкрити рахунок, на першу перерву суперники пішли за нулями на табло. З початком другого періоду характер гри мало змінився. І «Маріуполь» та СК «Сокіл» біля своїх воріт не відсиджувалися, однак у сьогоднішньому матчі оборона перевершувала атаку. Друга двадцятихвилинка також пройшла без закинутих шайб, але гра нудною не була. Час минав, а закинути жодна команда не могла. Лише під кінець 54-ї хвилини червоне світло вперше загорілося за воротами «Маріуполя». Шахворостов потужним кидком відкрив рахунок у матчі. Лише за хвилину шайба знову побувала у воротах Маріуполя. Шахворостов вийшов віч-на-віч і впевнено переграв Трифонова. СК «Сокіл» без проблем утримав переможний рахунок, відсвяткувавши четверту перемогу поспіль.

Продовжили ігрову програму дня «Краматорськ» та «Білий Барс». Склади команд:

Краматорськ:  Кучер (Боягуз); Мальцев – Бабрусєв, Ваулін – Берднікс, Афанасьєв – Фірсов, Сірченко – Кругляков; Градович – Сьомочкін – Столяренко (К), Кобильник – Афанасьєв – Жвачкін (А), Цілогородцев – Сергієвський – Тимченко, Середницький – Калінічів – Дуюн.

Білий Барс: Полгородник (Квасенко – з 10:11 по 15:16); Селін – Грицюк, Алексюк – Наливайко, Кулішов – Шистеров, Собко; Говорушко – Куцевич, Лісников – Качан – Удовиченко, Геворкян – Собченко – Попережай, Брага – Семенов – Микитюк.

"Краматорськ" заволодів ігровою перевагою, а "Білий Барс" обрав тактику гри другим номером. А відкрили рахунок у матчі на 9-й хвилині гості. Лісников грамотно вибрав позицію та переправив шайбу у ворота «Краматорська». "Краматорськ" з подвоєною енергією кинувся на ворота суперника, але "Білий Барс" довгий час цілком успішно захищався. Гості стали частіше порушувати правила і, зрештою, за це поплатилися. На 5-й хвилині другого періоду Цілогородців зрівняв рахунок, реалізувавши чисельну перевагу.

Рівність у матчі зберігалася недовго. На 28-й хвилині Середницький потужно кинув від синьої лінії, і шайба, зачепивши когось із гравців, влетіла в сітку воріт «Білого Барсу». За півтори хвилини до кінця другого періоду Краматорськ зміцнив свою перевагу в рахунку. Ваулін втік у прорив і в падінні проштовхнув шайбу у ворота «Білого Барса». На 4-й хвилині третього періоду Афанасьєв кидком у лівий верхній кут зробив рахунок 4:1. Через чотири хвилини арбітр призначив буліт у ворота "Краматорська". Сергієвський переграв і поклав на лід воротаря, але влучив у штангу. А на 50-й хвилині Бабрусєв відправив у ворота "Білого Барса" п'яту шайбу. Наприкінці поєдинку «Білий Барс» отримав перевагу 5 на 3 і також змінив воротаря на шостого гравця. Проте, навіть у такому форматі гості закинути не змогли.

• "Маріуполь" - СК "Сокіл" 0:2 (0:0; 0:0; 0:2);
  • "Краматорськ" - "Білий Барс" 5:1 (0:1; 3:0; 2:0).

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір, утворений після конфлікту низки клубів з Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби — СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 9 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .