Хокейна Суперліга України: «Краматорськ» зустрівся з «Донбасом»

«Краматорськ» та «Донбас» зіграли на домашній для обох клубів арені.

"Краматорськ" та "Донбас" провели результативний перший період, закинувши на двох п'ять шайб. Команди продовжили гольову стрілянину, переможцем з якої вийшов «Донбас».

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У понеділок, 27 грудня, відбувся поєдинок дев'ятого туру хокейної Суперліги. У Краматорську на льодовій арені «Краматорськ» хокейний клуб «Краматорськ» приймав лідер у чемпіонаті «Донбас». Команди грали у наступних складах:

Краматорськ:  Кучер (Трус); Бабрусєв – Мальцев, Ваулін – Берднікс, Афанасьєв – Фірсов, Кругляков; Градович – Сергієвський – Столяренко (К), Тимченко – Афанасьєв – Жвачкін (А), Кобильник – Калиничев – Середницький, Говорушко – Сірченко – Дуюн.

Донбас: Воріс (Макаров); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрійків – Таран, Галигін – Даниленко; Сигарьов – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Потєхін – Захаров (К) – Кривошапкін, Морозов – Спруктс – Пересунько.

Добре знайомі як з майданчиком, так і один з одним команди розпочали поєдинок без розвідки. Вже на 4-й хвилині «Донбас» відкрив рахунок. Шишлянніков на швидкості переграв Кучера і відправив шайбу в порожні ворота. Лише через 30 секунд Медведєв кидком у праву дев'ятку подвоїв перевагу «Донбасу». Практично одразу «Краматорськ» міг скоротити відставання, але нападник команди господарів із вигідної позиції не влучив у ворота. Потім свої капітанські риси виявив Столяренко. Лідер «Краматорська» на 7-й хвилині кидком під перекладину все ж таки вразив ворота «Донбасу». Незабаром лише поперечина врятувала гостей після кидка Жвачкіна. А ось "Краматорську" каркас воріт не допоміг. Після кидка Спруктса на 9-й хвилині шайба від перекладини відскочила за спину Кучеру та перетнула лінію. На 13-й хвилині «Краматорськ» знову скоротив різницю в рахунку до мінімуму. Автором шайби у ворота "Донбасу" став Градович.

"Краматорськ" зрівняв рахунок на 3-й хвилині другого періоду. Жвачкін підставив ключку під кидок Кобильника, чим повністю дезорієнтував Воріса, упіймавши голкіпера «Донбасу» на протиході. «Донбас» знову вийшов уперед на 31-й хвилині. Перший кидок Андрейківа прийняв він захисник, і з повторним кидком не впорався Кучер. Після четвертої пропущеної шайби Кучер вирушив на лаву запасних, поступившись місцем на майданчику Трусу. Але він недовго залишався «сухим». Через хвилину після появи на льоду Трус пропустив. Точним кидком відзначився Калейниковас, реалізувавши чисельну перевагу. Незабаром Краматорськ практично хвилину грав 5 на 3, але закинув, коли на майданчику з'явився четвертий гравець Донбасу. У складі господарів майданчика відзначився Кобильник.

На початку третього періоду Медведєв, підставивши ключку під кидок партнера, переправив у ворота "Краматорська" шосту шайбу. На 44-й хвилині Сигаров, зігравши на добиванні, зробив рахунок 4:7. А за 30 секунд Медведєв закинув у ворота «Краматорська» чергову шайбу. Кучер повернувся на майданчик і одразу ж пропустив. Автором шайби став капітан "Донбасу" Віктор Захаров. На 46-й хвилині при грі у меншості гості закинули десяту шайбу. Контратаку «Донбасу» влучним кидком завершив Сигарьов. За дві хвилини Мальцев перервав гольову феєрію «Донбасу», засмутивши Воріса. Команди продовжили тішити глядачів. На 50-й хвилині Столяренко скоротив різницю в рахунку до чотирьох шайб, а за хвилину Сигаров оформив хет-трик. Афанасьєв вразив ворота «Донбасу» наприкінці 53 хвилини. За 5 хвилин Сергієвський відправив у ворота «Донбасу» восьму шайбу.

• "Краматорськ" - "Донбас" 8:11 (2:3; 2:2; 4:6).

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 28 та 29 грудня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів молодіжного чемпіонату світу з хокею, а також результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .