Хокейна Суперліга України: «Краматорськ» приймав СК «Сокіл», «Маріуполь» зіграв із «Білим Барсом»

Розіграш хокейної Суперліги поновився після новорічної паузи.

Після нетривалої перерви команди Суперліги продовжили регулярний чемпіонат. Автором першої шайби у 2022 році став гравець СК «Сокіл» Мельников.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У вівторок, 4 січня, відбулися два поєдинки сьомого туру хокейної Суперліги. Першими у 2022 році на лід вийшли «Краматорськ» та СК «Сокіл». Команди грали у таких складах:

Краматорськ:  Трус (Кучер); Бабрусєв – Мальцев, Берднікс – Ваулін, Афанасьєв – Кругляков; Градович – Сьомочкін – Столяренко (К), Жвачкін (А) – Афанасьєв – Сергієвський, Тимченко – Калінічів – Кобильник, Дуюн – Сірченко – Середницький.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Дорофєєв – Халіков, Шуленін – Міцкевич, Фроленко – Петрухно, Моксунен; Шахворостов – Марченков – Костицин, Мельников – Біляков – Іванов, Никоноров – Олійник – Амірів, Курах – Хірса.

Вже в дебюті поєдинку «Краматорськ» отримав чисельну перевагу, проте СК «Сокіл» грамотно відіграв у обороні та не дозволив суперникові серйозно загрожувати володінням Яковлєва. Проявив себе Яковлєв трохи пізніше, відбивши дуже небезпечний кидок Сергієвського. А рахунок у матчі відкрили гості. Трус далеко вийшов з воріт і не встиг повернутися, чим і скористався Мельников, закинувши на 9-й хвилині. Краматорськ намагався швидко відіграти відставання і атакував досить гостро, але до кінця першого періоду відзначитися так і не зміг.

Початок другого періоду пройшов у гострих атаках. Голкіпер «Краматорська» Трус відбив кидки Іванова та Міцкевича. Яковлєв також без діла не стояв, парирувавши кілька кидків по своїх воротах. Але на 31 хвилині голкіпер СК «Сокіл» пропустив шайбу над плечем після кидка Вауліна з дуже гострого кута. Команди продовжили відповідати атакою на атаку. Відзначитися міг кожен із суперників, причому неодноразово. Проте другий період так і завершився з рахунком 1:1.

СК «Сокіл» знову повів у рахунку на 4-й хвилині третього періоду. І знову покинутою шайбою відзначився Мельников, зігравши на добиванні. Господарі одразу кинулися в атаку. Зайва запопадливість гравців «Краматорська» призвела до двох поспіль видалень. Проте СК "Сокіл" не скористався можливістю збільшити перевагу. На 54-й хвилині Жвачкін грубо порушив правила у зоні суперника та на 5 хвилин вирушив на лаву штрафників. Через три хвилини Іванов покарав "Краматорськ", відправивши у ворота Труса третю шайбу. Краматорськ змирився з поразкою і навіть не став знімати голкіпера.

Продовжили ігрову програму дня «Маріуполь» та «Білий Барс». Склад команд:

Маріуполь:  Трифонов (Дуве); Алексєєв – Артамонів, Декало – Лисенко, Зуєв – Гірчишников; Костиков – Мазур (К) – Щербатов (А), Тютченко – Твердохлєбов – Севанькаєв, Чердак (А) – Бойко – Янішевський, Філімонов – Ружніков – Коваленко.

Білий Барс: Квасенко (Півгородник); Селін – Грицюк, Наливайко – Алексюк, Кулішов – Шистерів, Собко; Говорушко – Куцевич – Удовиченко, Попережай – Качан – Геворкян, Брага – Собченко – Лісников, Микитюк.

"Маріуполь" відкрив рахунок на другій хвилині. Бойко прорвався у пролом між двома захисниками «Білого Барса» і холоднокровно переграв Квасенка. Гості відігралися за три хвилини. Удовиченко між щитками Трифонова переправив шайбу у ворота «Маріуполя», реалізувавши чисельну перевагу. Хазяї знову вийшли вперед на 16-й хвилині. Щербатов підхопив шайбу у своїй зоні, здійснив індивідуальний прохід та перехитрив голкіпера команди суперника. Лише за хвилину «Білий Барс» знову зрівняв рахунок. Наливайко кидком із середньої дистанції відправив шайбу під перекладину.

Після перерви «Маріуполь» не залишав спроб утретє в матчі повести у рахунку. Однак пробити Квасенка гравцям команди господарів ніяк не вдавалося. А за півтори хвилини до кінця другого періоду вийшов уже «Білий Барс». Лісников підключився до атаки та переправив шайбу у ворота Трифонова.

"Маріуполь" зрівняв рахунок на 3-й хвилині третього періоду. Гірчаничників ковзаном перехопив шайбу і вже біля самої лінії встиг ключкою проштовхнути ігровий снаряд у ворота. Господарі володіли ігровою перевагою, однак і «Білий Барс» не втрачав нагоди провести свою атаку. Ближче до кінця періоду команди стали грати обережніше, намагаючись особливо не ризикувати. Проте «Маріуполь» примудрився заробити два вилучення поспіль і кілька секунд навіть грав 3 на 5. На щастя господарів, «Білий Барс» цим шансом вирвати перемогу не скористався. В основний час суперники сильнішого не виявили, і гра продовжилася в овертаймі. "Білий Барс" отримав штраф за порушення чисельного складу. «Маріуполь» закрив суперника в зоні, а коли час покарання вже минув, Горище своїм кидком приніс перемогу господарям майданчика.

• "Краматорськ" - СК "Сокіл" 1:3 (0:1; 1:0; 0:2);
  • "Маріуполь" - "Білий Барс" 4:3 (2:2; 0:1; 1:0; 1:0).

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 5 та 6 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .