Хокейна Суперліга України: «Краматорськ» на виїзді зіграв із «Маріуполем»

"Маріуполь" взяв реванш за домашню поразку у першому колі.

«Маріуполь» та «Краматорськ» результативно розпочали поєдинок. За стартові дві хвилини та дванадцять секунд шайба тричі побувала у воротах команд.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У понеділок, 10 січня, відбувся поєдинок десятого туру хокейної Суперліги. У Маріуполі зустрілися сусіди за турнірною таблицею «Маріуполь» та «Краматорськ». Команди грали у таких складах:

Маріуполь:  Трифонов (Дуве); Декало – Лисенко, Алексєєв – Олендаренко, Зуєв – Кудряшов, – Філімонов; Казаковцев (А) – Твердохлібов – Бойко, Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Чердак – Янішевський – Тютченко, Коваленко – Ружніков – Костиков.

Краматорськ: Трус (Кучер); Берднікс – Ваулін, Бабрусєв – Мальцев, Афанасьєв – Фірсов, Суховольський – Кругляков; Жвачкін (А) – Афанасьєв – Столяренко (К), Сьомочкін – Сергієвський – Градович, Кобильник – Калінічев – Цілогородцев, Дуюн – Середницький – Сірченко.

«Маріуполь» відкрив рахунок наприкінці першої хвилини, першим своїм кидком. Трус зіграв на виході, але не встиг повернутися у ворота, і Твердохлєбов відправив шайбу в лівий кут воріт «Краматорська». Лише за хвилину рахунок у матчі став 2:0. У боротьбі із двома захисниками на п'ятачку Чердак зумів переправити шайбу у сітку. Через 35 секунд "Краматорськ" відіграв одну шайбу. Після кидка Кирила Афанасьєва шайба рикошетом від ноги захисника Маріуполя прослизнула у ворота під щитками Трифонова. За кілька хвилин лише каркас воріт врятував «Маріуполь» від другої пропущеної шайби. Слідом за таким результативним початком у грі настало деяке затишшя. Моменти біля воріт суперників стали виникати рідше, а атаки стали затяжнішими. За три хвилини до кінця першого періоду успіх знову посміхнувся господарям майданчика. Шайба вже була за спиною Трифонова, проте нападник «Краматорська» не зміг добити ігровий снаряд у сітку.

На 7-й хвилині третього періоду «Маріуполь» повернув собі перевагу у дві шайби. Цього разу мети досяг кидок Алексєєва від синьої лінії. А за 50 секунд Тютченко відправив у ворота «Краматорська» четверту шайбу. На 31-й хвилині "Маріуполь" отримав можливість збільшити різницю в рахунку, але Казаковцев не реалізував буліт, запустивши шайбу над правою дев'яткою воріт "Краматорська".

Третій період розпочався з атак Краматорська. Команда намагалася якнайшвидше закинути і спробувати врятувати матч. Однак час минав, а рахунок на табло не змінювався. Краматорськ при цьому не зміг реалізувати чисельну перевагу і з кожною хвилиною віддалявся від поставленої мети. Але на 49-й хвилині, після кидка Калиничева, рикошет знову прийшов на допомогу Краматорську і рахунок став 4:2. На жаль, для вболівальників «Краматорська», швидко розвинути успіх команда не змогла. Наприкінці матчу гості отримали чисельну перевагу та навіть зняли воротаря, але отримали у свої ворота п'яту шайбу. Автором останнього гола у матчі став Щербатов.

• "Маріуполь" - "Краматорськ" 5:2 (2:1; 2:0; 1:1).

Нагадаємо, що Суперліга – новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 11 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також про підсумки матчів 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут