Хокейна Суперліга України: «Білий Барс» зіграв із «Краматорськом», СК «Сокіл» зустрівся з «Маріуполем»

"Краматорськ" продовжив переможну серію до чотирьох матчів.

"Краматорськ" здобув "суху" перемогу, розгромивши "Білий Барс" на його майданчику. СК «Сокіл» відіграв відставання у дві шайби і наприкінці поєдинку дотиснув суперника, тричі закинувши за три хвилини.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua.

У п'ятницю, 21 січня, відбулися два поєдинки хокейної Суперліги. У Білій Церкві «Білий Барс» зустрівся із «Краматорськом». Команди грали у таких складах:

Білий Барс:  Полгородник (Квасенко); Кулешов – Грицюк, Алексюк (А) – Шистеров, Наливайко – Селін, Собко – Лісников; Куцевич (К) – Ніконоров – Попережай, Геворкян – Семенов – Брага, Говорушко – Качан – Маландін, Удовиченко – Микитюк – Курах.

Краматорськ: Кучер (Боягуз); Ваулін – Берднікс, Мальцев – Кругляков, Афанасьєв (А) – Фірсов, Суховольський – Бабрусєв; Кобильник – Сьомочкін – Жвачкін (А), Тимченко – Сергієвський – Градович, Дуюн – Калінічев – Цілогородцев, Середницький – Сірченко.

Краматорськ мав намір продовжити свою переможну серію і одразу пішов в атаку. Вилучення Градовича трохи остудило атакуючий порив гостей, змусивши провести дві хвилини біля своїх воріт. «Білий Барс» більшість не реалізував, але став частіше загрожувати воротам суперника. А ось «Краматорськ» свою чисельну перевагу використав. На 12-й хвилині Сергієвський кидком із середньої дистанції відкрив рахунок у матчі. Вже за 34 секунди «Білий Барс» пропустив вдруге. Кругляков увійшов у зону суперника, прицілився і відправив шайбу під праву штангу воріт, які захищали Полгородник.

На третій хвилині другого періоду «Краматорськ» збільшив перевагу у рахунку. З передачі Сергієвського відзначився Градович. Через дев'ять хвилин Афанасьєв зробив рахунок 0:4. У арбітрів викликало сумнів, чи шайба перетнула лінію воріт, але після довгого перегляду повторів гол зарахували. На 34-й хвилині Мальцев потужним кидком відправив у ворота "Білого Барса" чергову шайбу.

У третьому періоді «Краматорськ», незважаючи на солідну перевагу в рахунку, продовжував шукати щастя біля чужих воріт. Полгородник працював у поті чола, раз-по-раз рятуючи «Білий Барс» від ще більших неприємностей. Але на 54-й хвилині Жвачкін все ж таки засмутив голкіпера «Білого Барса», впритул зі штангою відправивши шайбу в сітку. Незабаром обстріл воріт "Білого Барса" завершився ще одним голом Градовича. Після сьомої пропущеної шайби Полгородник поступився місцем у воротах Квасенка. Молодому голкіперу вдалося не пропустити, але це стало малою втіхою для команди з Білої Церкви.

У Броварах СК "Сокіл" приймав сусіда за турнірною таблицею "Маріуполь". Склади команд:

СК Сокіл:  Яковлєв (Оганджанян); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шуленін, Моксунен – Аміров, Петрухно (К) – Фроленко; Костіцин (А) – Іванов – Швецов, Мельников – Шахворостов – Марченков, Манукян – Біляков – Панков, Олійник – Собченко – Хірса.

Маріуполь: Трифонів (Дуве); Алексєєв – Олендаренко, Декало – Лисенко, Кудряшов – Тунхузін, Філімонов; Мільохін – Бойко – Щербатов (А), Горище (А) – Твердохлібов – Тютченко, Коваленко – Мазур (К) – Костиков, Зуєв – Ружніков – Янішевський.

Команди розпочали поєдинок досить обережно, не ризикуючи і не кваплячись кидати великі сили в атаку. Дорофєєв та Ружніков зчепилися в центрі майданчика і вирушили заспокоювати нерви на лавку штрафників. На дев'ятій хвилині гості відкрили рахунок. Бойко всім своїм виглядом показував, що робитиме передачу, а сам кинув по воротах, застав Яковлєва зненацька. СК «Сокіл» намагався швидко відігратися, але натрапив на добре організовану оборону суперника. Більше того, на 19-й хвилині Щербатов подвоїв перевагу Маріуполя, завершивши індивідуальний прохід точним кидком.

У другому періоді захищати ворота СК «Сокіл» вийшов Оганджанян, і одразу відбив кілька небезпечних кидків. На 26-й хвилині господарі відіграли одну шайбу, скориставшись помилкою суперника. Біляков, перехопивши шайбу за воротами, завів ігровий снаряд за лінію. Проте радість господарів майданчика тривала недовго. На 30-й хвилині «Маріуполь» провів контратаку і Гордак повернув гостям перевагу у дві шайби. Проте СК "Сокіл" не здався. На 35-й хвилині Марченко знову скоротив різницю в рахунку до мінімуму.

На 8-й хвилині третього періоду СК «Сокіл» зрівняв рахунок. Трифонов відбив кидок, а Іванов за потурання гравців оборони «Маріуполя» добив шайбу в незахищений кут. На 50-й хвилині гості знову вийшли вперед. "Маріуполь" провів контратаку два в один і Щербатов біля штанги замкнув передачу Бойка. Але й цього разу Маріуполю не вдалося втримати перевагу. На 57-й хвилині Шуленін зрівняв рахунок. А через 40 секунд Марченков під щитками голкіпера Маріуполя проштовхнув шайбу в сітку і вперше в матчі вивів СК Сокіл вперед. А на останній хвилині Марченко зняв всі питання про переможця поєдинку.

• "Білий Барс" - "Краматорськ" 0:7 (0:2; 0:3; 0:2);
  • СК "Сокіл" - "Маріуполь" 6:4 (0:2; 2:1; 4:1).

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір, утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» з розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 23 та 24 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі « Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.