Хокейна Суперліга України: «Білий Барс» зіграв із «Донбасом»

"Донбас" втретє в сезоні обіграв "Білий Барс".

Білий Барс» зумів відіграти дві шайби та отримав надію на порятунок. Проте «Донбас» розвіяв усі надії суперника.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua.

У неділю, 23 січня, відбувся поєдинок п'ятнадцятого туру хокейної Суперліги. У Білій Церкві "Білий Барс" приймав лідера регулярного чемпіонату "Донбас". Команди грали у таких складах:

Білий Барс:  Полгородник (Квасенко); Кулешов – Наливайко, Алексюк (А) – Селін, Шистеров – Грицюк, Собко – Курах; Говорушко – Куцевич (К) – Ніконоров, Геворкян – Семенов – Брага, Маландін – Качан – Попережай, Удовиченко – Лісников – Микитюк.

Донбас: Петров (Макаров); Андрійків – Галигін, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Платонов; Кривошапкін – Садовиков – Разумов, Сигарьов – Захаров (К) – Шишлянников, Даниленко – Туркін (А) – Калейниковас, Морозов – Спруктс – Пересунько.

"Донбас" відкрив рахунок вже на третій хвилині зустрічі. Пересунько втік від трьох переслідувачів та холоднокровно переграв голкіпера «Білого Барса» Полгородника. Незабаром господарі отримали чисельну перевагу, але за дві хвилини нічого так і не створили біля воріт «Донбасу». А ось гості свою першу в поєдинку більшість реалізували - на 8-й хвилині Сигаров зробив рахунок 0:2. Використовував «Дінбас» та другу більшість. На 10-й хвилині Захаров кистовим кидком відправив шайбу під перекладину воріт "Білого Барса". На 14-й хвилині господарі відіграли одну шайбу, скориставшись помилкою суперника. Після перехоплення шайби у зоні «Донбасу» Качан розстріляв ворота гостей.

На початку другого періоду гравці «Білого Барса» намагалися відповідати своєю атакою на кожну атаку суперника, при цьому втримавшись у меншості. Більше того, на 30 хвилині Качан скоротив відставання «Білого Барса» до мінімуму. А за хвилину до кінця другого періоду Туркін зробив перевагу «Донбасу» більш комфортною, замкнувши передачу партнера у правої штанги.

На 4-й хвилині третього періоду гості закріпили перевагу в рахунку. Причому результативним став кидок Кобелєва із нейтральної зони. Півгородник виявився не готовим до такого кидка і після пропущеної шайби вирушив на лаву запасних, поступившись місцем на майданчику Квасенка. Резервний воротар «Білого Барса» непогано вступив у гру, відбив кілька небезпечних кидків і не пропустив, однак і п'ять закинутих шайб цілком вистачило «Донбасу» для перемоги. Навіть незважаючи на те, що за хвилину до кінця основного часу матчу Маландін вразив ворота команди гостей, зігравши на добиванні.

• "Білий Барс" - "Донбас" 3:5 (1:3; 1:1; 1:1).

Нагадаємо, що Суперліга – новий турнір утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 24 та 25 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.