Хокейна Суперліга України: «Альтаїр» зіграв із СК «Сокіл», «Донбас» зустрівся з «Білим Барсом»

СК "Сокіл" здобув п'яту перемогу поспіль.

"Альтаїр" на своєму майданчику не встояв перед СК "Сокіл". Лідер Суперліги «Донбас» у поєдинку з «Білим Барсом» лише на останніх хвилинах остаточно схилив шальки терезів на свій бік.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У неділю, 9 січня, відбулися два поєдинки хокейної Суперліги. Відкривали ігрову програму дня «Альтаїр» та СК «Сокіл». Команди грали у наступних складах:

Альтаїр:  Дьяченко (Терлецький); Буценко (К) - Реснянський, Мельник - Папуна, Бортников - Раскін, Терьошин; Коренчук (А) – Крикля – Кочетков, Трандафілов (А) – Дубський – Сидоренко, Ханенко – Кобиков – Яйлов, Данфорт – Олійник.

СК Сокіл: Оганджанян (Яковлєв); Дорофєєв (А) – Халіков, Шуленін – Міцкевич, Фроленко – Петрухно (К), Моксунен; Костіцин (А) – Іванов – Марченков, Мельников – Шахворостов – Олійник, Аміров – Біляков – Ніконоров, Хірса – Курах.

Гості відкрили рахунок уже на першій хвилині зустрічі. Дорофєєв залишився без нагляду та відправив шайбу під перекладину воріт «Альтаїра». Господарі могли відігратися вже за хвилину. Ханенко вискочив віч-на-віч з Оганджаняном, але переграти голкіпера СК «Сокіл» не зміг. "Альтаїр" отримав чисельну перевагу, але пропустив контратаку і Марченков подвоїв перевагу СК "Сокіл" у рахунку. На 13-й хвилині "Альтаїр" скоротив відставання. Господарі скористалися помилкою суперника, перехопили шайбу і Сидоренко влучив у ворота Оганджаняна. За півтори хвилини до кінця першого періоду СК «Сокіл» знову відзначився у меншості. Цього разу автором голу став Бєляков.

У другому періоді темп гри трохи знизився. СК «Сокіл» володів невеликою перевагою та грав за рахунком. "Альтаїр" намагався підібратися до суперника і провів кілька небезпечних атак, проте Оганджанян зіграв надійно. Не відставав від опонента і Дяченко, також кілька разів врятувавши свою команду. У господарів зовсім не ладналася гра в більшості. Наприкінці другого періоду Альтаїр отримав перевагу 5 на 3, але і в цьому випадку закинути не зміг.

На 3-й хвилині третього періоду "Альтаїру" нарешті вдалося реалізувати чисельну перевагу. За кілька секунд до виходу оштрафованого гравця СК «Сокіл» Кочетков зумів пробити Оганджаняна. На 52-й хвилині гості повернули собі перевагу у два голи. Іванов робив передачу на п'ятачок, а шайба рикошетом від ноги гравця «Альтаїра» проскочила між щитків Дяченків і опинилася в сітці. Через три хвилини Шахворостов відправив у ворота «Альтаїра» п'яту шайбу, замкнувши передачу партнера біля правої штанги. За дві з половиною хвилини до кінця основного часу Дорофєєв оформив дубль, зробивши рахунок 2:6 та поставивши крапку у матчі.

Другий матч неділі відбувся у Краматорську. Лідер Суперліги "Донбас" приймав "Білий Барс". Склад команд:

Донбас:  Воріс (Макаров); Андрійків – Таран, Кобелєв – Жульдиков, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Галигін; Морозов – Захаров (К) – Пересунько, Спруктс – Туркін (А) – Калейниковас, Сигарьов – Бірюков – Шишлянников, Розумов – Даниленко – Садовиков.

Білий Барс: Півгородник (Квасенка); Грицюк – Кулішов, Алексюк – Шистеров, Наливайко – Селін, Собко; Говорушко – Куцевич (К) – Семенов, Лісников – Качан – Брага, Удовиченко – Собченко – Попережай, Микитюк – Геворкян.

Як і у першому матчі дня, першу покинуту шайбу глядачі побачили вже на першій хвилині зустрічі. Пересунько отримав передачу з-за воріт та розстріляв сітку за спиною Полгородника. Через три хвилини «Донбас» на 45 секунд отримав перевагу 5 на 3 і Сигаров, незважаючи на відчайдушний опір голкіпера, буквально заштовхав шайбу у ворота «Білого Барса». Досягши результату лише за три з половиною хвилини, «Донбас» істотно зменшив оберти, дозволивши «Білому Барсу» провести пару гострих атак. Воріс із погрозами впорався і зберіг свої ворота в недоторканності.

На 22-й хвилині "Білий Барс" відіграв одну шайбу. Брага вискочив на побачення з Ворісом та переграв голкіпера «Донбасу». Команди збільшили темп, і небезпечні моменти стали виникати частіше. Більше можливостей відзначитись було у «Донбасу», але й «Білий Барс» неодноразово непокоїв Воріса. Проте більше у другому періоді жодної з команд відзначитись не вдалося.

На початку третього періоду «Донбас» двічі грав у більшості. І якщо першу чисельну перевагу господарям реалізувати не вдалося, то другу більшість Жульдіков використав лише за кілька секунд після вилучення гравця суперника. Відзначився здебільшого і «Білий Барс». На 55-й хвилині Говорушко скоротив різницю у рахунку до мінімуму, відродивши інтригу на останні хвилини поєдинку. "Білий Барс" заробив вилучення, за що і поплатився на 58-й хвилині. Сигарьов оформив дубль, відправивши шайбу правий кут воріт Полгородника.

• "Альтаїр" - СК "Сокіл" 2:6 (1:3; 0:0; 1:3);
  • "Донбас" - "Білий Барс" 4:2 (2:0; 0:1; 2:1).

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір, утворений після конфлікту низки клубів з Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби — СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 10 та 11 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також про підсумки матчів 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .