Хокейна Суперліга України: «Альтаїр» приймав «Білий Барс», «Донбас» зіграв із СК «Сокіл»

Лідер Суперліги "Донбас" зустрівся зі своїм головним переслідувачем.

Три шайби у першому періоді вирішили результат протистояння "Альтаїр" - "Білий Барс". «Донбас» перервав переможну серію СК «Сокіл» та продовжує йти без втрат.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У вівторок, 11 січня, відбулися два поєдинки хокейної Суперліги. Відкривали ігрову програму дня матчем у Дружківці аутсайдери регулярного чемпіонату «Альтаїр» та «Білий Барс». Команди грали в наступних складах:

Альтаїр:  Дьяченко (Терлецький – з 41:26); Ігнатенко – Реснянський, Мельник – Папуна, Бортников – Раскін, Данфорт – Терьошин; Кочетков – Буценко (К) – Коренчук (А), Сидоренко – Крикля – Трандафілов (А), Луговий – Дубський – Яйлов, Ханенко – Олійник – Кобиков.

Білий Барс: Півгородник (Квасенко); Алексюк (А) – Шистеров, Кулешов – Грицюк, Наливайко – Селін, Собко; Лісников (А) – Качан – Брага, Говорушко – Куцевич (К) – Семенов, Удовиченко – Собченко – Попережай, Микитюк – Геворкян.

Рахунок у матчі відкрили гості на 7-й хвилині. Автором першої шайби у поєдинку, вдало зігравши на добиванні, став гравець «Білого Барса» Владислав Куцевич. Незабаром білоцерківці збільшили перевагу у рахунку. На 12-й хвилині двоє гравців «Білого Барса» вийшли на одного захисника «Альтаїра». Попережай не став віддавати передачу партнеру, а сам точно кинув у дальній кут. Через три хвилини Качан своїм кидком вразив правий верхній кут воріт Альтаїра і зробив рахунок 0:3. "Білий Барс" продовжив забивати і надалі. На 30-й хвилині Качан оформив дубль, а на другій хвилині третього періоду Кулешов відправив у ворота Дяченка п'яту шайбу. Дяченко поступився місцем на Терлецькому майданчику, а «Альтаїр» відіграв одну шайбу. На 49-й хвилині Крикля залишився один перед воротами суперника та холоднокровно переграв голкіпера «Білого Барса» Полгородника.

Центральний матч ігрового тижня також відбувся у Дружківці. Лідер Суперліги "Донбас" приймав другу команду чемпіонату СК "Сокіл". Перед матчем у суперників за плечима були тривалі переможні серії. «Донбас» виграв усі дев'ять попередніх поєдинків, СК «Сокіл» здобув перемоги у п'яти попередніх матчах. Склад команд:

Донбас:  Макаров (Воріс); Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Андрійків – Таран, Галигін – ; Сигаров – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Калейниковас, Садовиков – Захаров (К) – Кривошапкін, Морозов – Спруктс – Пересунько.

СК Сокіл: Яковлєв (Оганджанян); Дорофєєв (А) – Халіков, Міцкевич – Шуленін, Фроленко – Петрухно (К), Моксунен – ; Костіцин (А) – Іванов – Марченков, Мельников – Шахворостов – Олійник, Аміров – Ніконоров – Біляков, Курах – Хірса.

Команди, які підганялися вболівальниками,  розпочали поєдинок у високому темпі. На 4-й хвилині «Донбас» втратив чудовий шанс відкрити рахунок. Бірюков кидав по, здавалося, порожніх воротах, проте голкіпер СК «Сокіл» в останній момент все ж таки встиг відбити шайбу пасткою. У свою чергу, і воротар «Донбасу» зробив відмінний сейв, відбивши кидок Мельникова. Господарі вийшли вперед на 10 хвилині, реалізувавши чисельну перевагу. Пангелов-Юлдашев покинув синю лінію, а закритий гравцями Яковлєв не встиг зреагувати. СК «Сокіл» відігрався через три хвилини, також реалізувавши більшість. Марченков прикрив Макарова, позбавивши голкіпера "Донбасу" огляду, і шайба після кидка Халікова, зачепивши на шляху форварда СК "Сокіл", влетіла у ворота.

Початок другого періоду пройшов у гострих атаках. Воротарі по черзі демонстрували свою майстерність, надійно діючи на останньому рубежі. Але на 29-й хвилині СК "Сокіл" пропустив. Капітан «Донбасу» Віктор Захаров снайперським кидком у праву дев'ятку повернув своїй команді лідерство у рахунку. Господарі отримали чисельну перевагу та на 36-й хвилині її реалізували. Туркін випередив захисників СК «Сокіл» та під щитком Яковлєва проштовхнув шайбу у ворота. Наступну більшість Донбас реалізував на останній хвилині другого періоду. Яковлєв відбив кілька кидків поспіль, але завадити Калейниковасу вже не зміг. А за секунду до перерви Мельников кидком з гострого кута скоротив різницю у рахунку.

СК "Сокіл" провів заміну голкіпера. На третій період у складі команди гостей замість Яковлєва вийшов Оганджанян. Партнери Оганджаняна намагалися якнайшвидше закинути, але оборона «Донбасу» та Макаров явно були проти. Господарі до своїх воріт не притискалися і неодноразово загрожували володінням Оганджаняна. На останній хвилині третього періоду тренер СК "Сокіл" зняв голкіпера, але успіху цей крок киянам не приніс. "Донбас" здобув десяту перемогу поспіль і ще на два очки збільшив відрив від переслідувачів.

• "Альтаїр" - "Білий Барс" 1:5 (0:3; 0:1; 1:1);
  • "Донбас" - СК "Сокіл" 4:2 (1:1; 3:1; 0:0).

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір, утворений після конфлікту низки клубів із Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби - СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 13 та 14 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги, а також про підсумки матчів 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .