Хокейна Суперліга України: «Альтаїр» на своєму майданчику зіграв із «Донбасом»

Аутсайдер хокейної Суперліги зустрівся із лідером турніру.

"Альтаїр" відкрив рахунок на початку поєдинку, але лідирував недовго. «Донбас» дотиснув суперника та здобув чергову перемогу.

Про перебіг подій у матчах хокейної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на hsl.com.ua .

У середу, 5 січня, у Дружківці відбувся поєдинок сьомого туру хокейної Суперліги. «Альтаїр», який не набрав поки що жодного очка, приймав «Донбас», який йде без поразок. Команди грали в наступних складах:

Альтаїр:  Дьяченко (Печорін); Буценко (К) – Реснянський, Мельник – Папуна, Раскін – Бортников, Терьошин; Коренчук (А) – Крикля – Кочетков, Трандафілов (А) – Дубський – Сидоренко, Ханенко – Кобиков – Яйлов, Олійник – Данфорт.

Донбас: Воріс (Макаров); Андрійків – Таран, Пангелов-Юлдашев (А) – Соколовський, Кобелєв – Жульдиков, Галигін; Садовиков – Даниленко – Разумов, Сигаров – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Потєхін, Кривошапкін – Захаров (К) – Пересунько.

Рахунок у матчі досить несподівано відкрили господарі майданчика, вже на другій хвилині. Воріс не зумів зафіксувати шайбу і Кочетков переправив ігровий снаряд до порожніх воріт «Донбасу». Гості відігралися досить швидко. На 6-й хвилині Андрійків за передачі Пересунько зрівняв рахунок. "Донбас" продовжив тиск. Дяченку довелося докласти чимало зусиль, щоб зберегти нічийний результат. Незважаючи на всі зусилля гравців "Донбасу" вийти вперед, на перерву команди пішли з рахунком 1:1.

Із початком другого періоду характер гри не змінився. «Донбас», як і раніше, багато часу проводив в атаці, а «Альтаїр» відповідав рідкісними контрвипадами. Воріс рідко вступав у гру, а ось Дяченко працював у поті чола. Але на 32-й хвилині Медведєву все ж таки вдалося вивести «Донбас» вперед. Перебуваючи за воротами Альтаїра, Медведєв підняв шайбу на гак ключки і буквально заніс її у верхній кут. Наступну шайбу «Донбас» закинув у більшості — на 38-й хвилині гол на свій рахунок записав Пересунько.

«Альтаїр» третій період розпочав у більшості. Проте пропустив контратаку, і лише відмінна гра голкіпера врятувала команду ще від однієї пропущеної шайби. На 51-й хвилині господарі скоротили відставання. Капітан Альтаїра Микита Буценко кидком від синьої лінії вразив правий кут воріт Донбасу. Натхненний успіхом «Альтаїр» продовжив атакувати, сподіваючись врятувати матч. Але за три хвилини до кінця основного часу поєдинку Сигаров повернув «Донбасу» перевагу у дві шайби. За хвилину Потєхін закинув у ворота «Альтаїра» ще одну шайбу, чим зняв усі питання про переможця матчу.

• "Альтаїр" - "Донбас" 2:5 (1:1; 0:2; 1:2).

Турнирная таблица

Турнірна таблиця

Нагадаємо, що Суперліга - новий турнір, утворений після конфлікту низки клубів з Федерацією хокею України. ФХУ виключила «Донбас» та «Краматорськ» із розіграшу УХЛ. «Білий Барс» та «Маріуполь» залишили чемпіонат добровільно, на знак підтримки. Також до ліги увійшли два новостворені клуби — СК «Сокіл» та «Альтаїр».

Наступні матчі хокейної Суперліги відбудуться 6 січня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати поєдинків хокейної Суперліги України та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .