RU
Головна
Спорт
Хокей
23:43, 13 Жовтня
Информатор UA

Интро

, що забезпечив собі перше місце в групі дав відпочинок лідерам команди. Резервісти австрійського клубу дали бій чемпіону України, але поступилися. Про події в матчах групового етапу хокейної Ліги чемпіонів і результати поєдинків повідомляє Інформатор. У середу, 13 жовтня, провів свій шостий матч у хокейній Лізі чемпіонів. Чемпіон України втратив шанси на вихід із групи й у матчі з лідером квартету австрійським мав намір грюкнути дверима. і грали в таких складах: Клагенсфурт: Хольцер - Унтервегер, Тіаллер, М.Віттінг, С.Віттінг, Хаудум - Воллант, Брюггіссер, Краус, Капель, Тейр - Штеффлер, Вюршль, Постма, Фразер, Кох, Хаудум - Ганаль, Тічар, Петерсен - Стича, Бішофбергер, Хундертпфунд. Донбас: Макаров, Воріс, Дьяченко - Фірсов, Жульдіков, Шишлянніков, Бірюков, Сигарев - Пангелов-Юлдашев, Соколовський, Лялька, Туркін, Медведєв - Андрейків, Григор'єв, Кривошапкин, Захаров, Морозов - Коренчук, Буценко, Даниленко, Разумов. Тиждень тому команди зустрічалися між собою в Києві. Той поєдинок завершився перемогою австрійського клубу з різницею в одну шайбу. На початку поєдинку штанга прийшла на виручку голкіперу Макарову. На 4-й хвилині гравець ключкою зачепив голову воротаря українського клубу. Макаров отримав розсічення й поступився місцем на майданчику Ворісу. чотири хвилини провів у більшості, але закинув вже при грі в рівних складах. На 7-й хвилині Лялька з передачі Медведєва відкрив рахунок у матчі. Після перерви продовжував володіти перевагою і провів кілька атак, що завершилися небезпечними кидками. Але закинули господарі. На 28-й хвилині після кидка від синьої лінії шайба потрапила в Капеля й ковзнула у ворота. На 31-й хвилині Лялька викотився з-за воріт і кинув у правий кут, а Хольцер якимось неймовірним чином зреагував і зловив шайбу в пастку. У час, що залишився до кінця другого періоду час Хольцер ще не раз виручав свою команду, у той час, як у Воріса роботи було набагато менше. На початку третього періоду отримав чисельну перевагу і влаштувався в зоні суперника. Після одного з дальніх кидків по воротах шайбу взяла на себе поперечина. Потім гаряче стало вже біля воріт . Воріс протягом однієї атаки двічі виручив свою команду. А ось наступна більшість завершилося голом. розіграв комбінацію в зоні суперника й Шишлянніков відправив шайбу в лівий кут воріт . За хвилину до кінця третього періоду зняв воротаря. Однак, ні із шостим хокеїстом, ні у порожні ворота, не закинули. 1:2 (0:1; 1:0; 0:1). свій дебютний сезон у Лізі чемпіонів завершив на третьому місці в групі. Турнірна таблиця групи G Раніше Інформатор повідомляв про перемогу молодіжної збірної України, події в матчі Україна Боснія і Герцеговина, і підсумки матчів відбору на ЧС-2022, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Фото: hcdonbass.com

Хокейна Ліга чемпіонів: «Донбас» в останньому матчі групового етапу обіграв «Клагенсфурт»

Читать на русском
Хокейна Ліга чемпіонів: «Донбас» в останньому матчі групового етапу обіграв «Клагенсфурт»

Чемпіон України завершив виступи в турнірі.

«Клагенсфурт», що забезпечив собі перше місце в групі дав відпочинок лідерам команди. Резервісти австрійського клубу дали бій чемпіону України, але поступилися.

Про події в матчах групового етапу хокейної Ліги чемпіонів і результати поєдинків повідомляє Інформатор.

У середу, 13 жовтня, «Донбас» провів свій шостий матч у хокейній Лізі чемпіонів. Чемпіон України втратив шанси на вихід із групи й у матчі з лідером квартету австрійським «Клагенсфуртом» мав намір «грюкнути дверима».

«Клагенсфурт» і «Донбас» грали в таких складах:

Клагенсфурт: Хольцер - Унтервегер, Тіаллер, М.Віттінг, С.Віттінг, Хаудум - Воллант, Брюггіссер, Краус, Капель, Тейр - Штеффлер, Вюршль, Постма, Фразер, Кох, Хаудум - Ганаль, Тічар, Петерсен - Стича, Бішофбергер, Хундертпфунд.

Донбас: Макаров, Воріс, Дьяченко - Фірсов, Жульдіков, Шишлянніков, Бірюков, Сигарев - Пангелов-Юлдашев, Соколовський, Лялька, Туркін, Медведєв - Андрейків, Григор'єв, Кривошапкин, Захаров, Морозов - Коренчук, Буценко, Даниленко, Разумов.

Тиждень тому команди зустрічалися між собою в Києві. Той поєдинок завершився перемогою австрійського клубу з різницею в одну шайбу.

На початку поєдинку штанга прийшла на виручку голкіперу «Донбасу» Макарову. На 4-й хвилині гравець «Клагенсфурта» ключкою зачепив голову воротаря українського клубу. Макаров отримав розсічення й поступився місцем на майданчику Ворісу.

«Донбас» чотири хвилини провів у більшості, але закинув вже при грі в рівних складах. На 7-й хвилині Лялька з передачі Медведєва відкрив рахунок у матчі.

Після перерви «Донбас» продовжував володіти перевагою і провів кілька атак, що завершилися небезпечними кидками. Але закинули господарі. На 28-й хвилині після кидка від синьої лінії шайба потрапила в Капеля й ковзнула у ворота.

На 31-й хвилині Лялька викотився з-за воріт і кинув у правий кут, а Хольцер якимось неймовірним чином зреагував і зловив шайбу в пастку. У час, що залишився до кінця другого періоду час Хольцер ще не раз виручав свою команду, у той час, як у Воріса роботи було набагато менше.

На початку третього періоду «Донбас» отримав чисельну перевагу і влаштувався в зоні суперника. Після одного з дальніх кидків по воротах «Клагенсфурта» шайбу взяла на себе поперечина.

Потім гаряче стало вже біля воріт «Донбасу». Воріс протягом однієї атаки «Клагенсфурта» двічі виручив свою команду. А ось наступна більшість «Донбасу» завершилося голом. «Донбас» розіграв комбінацію в зоні суперника й Шишлянніков відправив шайбу в лівий кут воріт «Клагенсфурта».

За хвилину до кінця третього періоду «Клагенсфурт» зняв воротаря. Однак, ні «Клагенсфурт» із шостим хокеїстом, ні «Донбас» у порожні ворота, не закинули.

  • «Клагенсфурт» — «Донбас» 1:2 (0:1; 1:0; 0:1).

«Донбас» свій дебютний сезон у Лізі чемпіонів завершив на третьому місці в групі.

Турнирная таблица группы G
Турнірна таблиця групи G

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу молодіжної збірної України, події в матчі Україна Боснія і Герцеговина, і підсумки матчів відбору на ЧС-2022, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

                                                                                                     Фото: hcdonbass.com

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.