«Хімік» зупинив «Кривбас», «Одеса» переграла «Миколаїв» у матчах баскетбольної Суперліги

«Хімік» перервав триматчеву переможну серію «Кривбасу».

«Хімік» у рідних стінах обіграв новачка Суперліги «Кривбас» і вийшов на третє місце турнірної таблиці. «Одеса» ледь не упустила перемогу, виграючи за ходом матчу 20 очок.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор, з посиланням на ФБУ.

У суботу, 9 жовтня, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. У першому поєдинку ігрового дня зійшлися «Хімік» і «Кривбас». Перед сьогоднішнім матчем в активі команд були по три перемоги й по одній поразці.

При рівній боротьбі в першій половині стартової чверті, до восьмої хвилини «Хімік» зміг відірватися на 8 очок. Але вже на 4-й хвилині другої десятихвилинки Коупленд вивів «Кривбас» уперед. Однак лідерство команди з Кривого Рогу тривало недовго. «Хімік» додав в атаці і виграв першу половину матчу 36:28.

У третій чверті «Кривбас» кілька разів скорочував відставання до двох очок, але зрівняти рахунок так і не зміг. Ну а на заключну чверть сил у гравців «Кривбасу» вже не вистачило. Різниця в рахунку стала рости на користь «Хіміка» та до фінальної сирени досягла шістнадцяти очок.

Другий матч ігрової програми дня проходив в Одесі. Баскетбольний клуб «Одеса» зустрівся з «Миколаєвом». Господарі зі старту захопили лідерство й на 6-й хвилині повели +10, а першу чверть виграли 23:12. Друга десятихвилинка завершилася внічию 16:16, зберігши для «Одеси» перевагу в 11 очок.

За ходом третьої чверті перевага «Одеси» досягала двадцяти очок. «Миколаїв» намагався повернутися в гру. За 5 хвилин до кінця основного часу гості скоротили відрив до дев'яти балів, а через хвилину й до п'яти. За 36 секунд до фінальної сирени Дубоненко довів різницю в рахунку до мінімуму. Але два точні кидки Агафонова з лінії штрафних поставили для «Одеси» переможну крапку в матчі.

• «Хімік» - «Кривбас» 75:59 (18:13, 18:15, 18:21, 21:10);
  • «Одеса» - «Миколаїв» 79:76 (23:12, 16:16, 20:17, 20:31).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнирна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 10 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про підсумки матчів відбору на ЧС-2022, про поразку молодіжної збірної України в матчі з Францією, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.