Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Медіаресурси використовували російські домени, рекламу для росіян та велися мовою агресора
Регулятор в Україні вніс до переліку ресурсів держави-агресора 16 медіаресурсів. Це відбулося у четвер, 9 листопада. Відтепер їх не можна транслювати на території нашої країни.
Про це повідомляє Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення. Сервіси не відповідають вимогам розділу ХІ закону України “Про медіа” і не можуть транслюватися на території країни.
“Національна рада на засіданні 9 листопада поповнила перелік аудіовізуальних медіасервісів на замовлення та сервісів провайдерів аудіовізуальних сервісів держави-агресора ще 16-ма сервісами”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що медіа використовували доменне ім'я з рф, мовою інтерфейсу за замовчуванням була російська, розміщена реклама для росіян та інші причини. До переліку потрапили наступні ресурси:
Вже давно ходять чутки, що в нашій країні можуть заблокувати Telegram. Втім, у липні цього року голова фракції Слуга народу Верховної ради України Давид Арахамія заявляв, що влада не планує блокувати Telegram. Це ж саме раніше заявляв колишній міністр культури Олександр Ткаченко.
А секретар РНБО Олексій Данілов нещодавно виступив за блокування Telegram в Україні. Він сказав, що сам він цим менеджером не користується, бо вважає його "дуже небезпечним". Тому Данілов заявляє, що РНБО "не забариться", якщо до неї надійдуть документи щодо заборони месенджера від "відповідних служб, які мають на це право".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.