“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Редакції втратили доступи до сайтів або соцмереж
Невідомі хакери здійснили кібератаку на відомі українських медіа. Зокрема, йдеться про видання “Українська правда” та Liga.net. На сторінці УП в мережі X та сайті "Ліги" з’явилися фейкові новини, до яких редакції не мають відношення.
Про це видання повідомили на своїх сайтах. Редакції ЗМІ втратили доступи до акаунтів у соцмережі X (Twitter).
Зазначається, що на сторінках УП в соцмережі X вийшла публікація про те, що російські війська нібито “розгромили елітні підрозділи ЗСУ” в Авдіївці. Ця інформація є фейковою, а українські журналісти до неї відношення не мають.
“Ми намагаємося відновити доступ. Просимо не вважати опубліковану в соцмережі інформацію такою, що має відношення до УП”, – написала редакція “Української правди”.
Водночас у Liga.net написали, що їх зламали невідомі хакери. Фейкову новину редакція вже видалила, але вона встигла опублікуватися на сайті і в X, і деякий час була активною.
“LIGA.net просить вибачення у читачів та розслідує, де є прогалини в безпеці, щоб виправити ситуацію і не допустити її повторення”, – йдеться в офіційному зверненні редакції.
Нещодавно було зламано сайт Міносвіти України. У відомстві наголосили, що це справа рук російських хакерів. Через це на сайт було певний час неможливо потрапити, адже з ним не було зв’язку. Зараз доступ вже відновлено.
Також 25 січня стало відомо, що у роботі серверів Укрзалізниці були тимчасові проблеми. Користувачі не могли придбати квитки через чат-боти та термінали перевізника. Причиною теж назвали хакерську атаку.
Крім того, у той же день фіксували масові збої у роботі сайтів Укрпошти, Укртрансбезпеки, системи "Шлях" та Нафтогазу. Писали, що вони також перебували під хакерською атакою.
Нагадаємо: У нашому відео інфраструктурний оглядач, Павло Авдокушин, поділиться враженнями від свого другого візиту до тунелю між станціями метро «Либідська» та «Деміївська». Він розгляне, чи стало більше води порівняно із першим візитом, оцінить зміни, які відбулися протягом 3 тижнів, і висловить свою думку щодо актуальних проблем.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.