“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі зв’язку з порталом немає
Сайт Міністерства освіти і науки України не працює. Це сталося через кібератаку російських хакерів. Вона відбулася у середу, 7 лютого.
Про це повідомив міністр освіти Оксен Лісовий у Facebook. Про атаку він написав у соцмережі X (Twitter).
За його словами, за кібератакою стоять хакери з держави-терориста росії. Через це на сайт наразі неможливо потрапити, адже з ним немає зв’язку. Коли відновлять до нього доступ, поки що невідомо.
“Друзі, раптом що — сайт МОН тимчасово не працює через атаку русні. Але наші фахівці вже працюють над відновленням роботи”, – зазначив Лісовий.
Відомо, що 25 січня російські хакери також атакували газопостгачальну компанію "Нафтогаз". Масштабну кібератаку спрямували на один із дата-центрів. Тоді не працювали вебсайти та кол-центр.
Того ж дня кіберфахівці СБУ у Харкові викрили учасника російського хакерського угруповання "народна сyberармія рф", яке підконтрольне фсб. Він готував кібератаки на сайти українських органів влади. Хакер виконував завдання фсб щодо підготовки серії DDoS-атак на сайти держпідприємств та органів влади України.
Втім, вже 30 січня Головне управління розвідки Міністерства оборони України здійснило кібероперацію на сайт Міністерства оборони росії та поклало сервер спецзв'язку. Це ще не кінець - атака триває. У Буданова кажуть, що обмін інформацією між підрозділами міністерства став неможливим.
Також українські хакери з групи "BO Team" знищили базу даних російського далекосхідного науково-дослідного центру космічної гідрометеорології "Планета". Наслідки для росіян руйнівні. Серед знищеного є напрацьовані роками унікальні дослідження, а також дані, які активно використовувало Міноборони рф. Вартість втраченого росією цифрового масиву може становити щонайменше 10 мільйонів доларів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.