Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Атаку провели за допомогою вірусу-здирника
Компанія Huntress Labs, яка займається кібербезпекою, виявила велику хакерську атаку. У компанії стверджують, що хакери, пов'язані з Росією, провели хакерську атаку за допомогою вірусу-здирника.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Bloomberg.
Huntress Labs заявила, що метою хакерів були як мінімум вісім компаній, які надають послуги у сфері IT малому і середньому бізнесу. Хакери сподівалися отримати доступ до мереж клієнтів цих фірм. Загалом внаслідок атаки постраждали більше 1 000 компаній, але ця кількість може бути більшою. Хакерська група, ймовірно пов'язана з Росією, влаштувала великомасштабну атаку за допомогою програми-здирника, повідомило агентство Bloomberg, посилаючись на компанію Huntress Labs, що займається кібербезпекою.
Компанія BreachQuest яка допомагає боротися з такими вірусами, повідомила, що серед постраждалих мереж виявилася мережа школи і "якогось" підприємства. Зловмисники вимагали від них викуп у розмірі 45 тисяч доларів за дешифрування даних. «Це одна з найбільш результативних атак, організованих не державою, яку ми коли-небудь бачили. І, здається, вона призначена виключно для отримання грошей», - заявив Ендрю Ховард, глава швейцарського постачальника послуг у сфері кібербезпеки Kudelski Secuirty.
Дослідники вважають, що злом вдалося провести через розробника програмного забезпечення Kaseya. Після атаки компанія порадила клієнтам перестати використовувати свою програму Virtual System Administrator. Фахівці запевняють, що за атакою стоїть угрупування хакерів REvil, які пов'язані з РФ і раніше вже намагалися атакувати Kaseya за допомогою програми-здирника. Одним з найгучніших "досягнень" REvil є крадіжка у компанії Apple креслень нового MacBook, а також атака на бразильську компанію JBS, яка вважається найбільшим в світі постачальником м'яса. Агентство з кібербезпеки і інфраструктурної безпеки США заявило, що вивчає те, що трапилося.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .