Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
03:18, 24 Березня
Информатор UA

Интро

Спільнота хакерів Anonymous продовжує свою війну проти рашистського уряду та путіна зокрема.  На цей раз за вторгнення Росії в Україну поплатитися Центробанк Росії. Хакери Anonymous заявили, що вже зламали ресурси банку. У наступні 48 годин у вільному доступі має з'явитися близько 35 тисяч файлів. Серед них є й секретні документи, які Центробанк усіма силами приховував, але більше не вийде.    JUST IN: The #Anonymous collective has hacked the Central Bank of Russia. More than 35.000 files will be released within 48 hours with secret agreements. #OpRussia pic.twitter.com/lop140ytcp — Anonymous TV 🇺🇦 (@YourAnonTV) March 23, 2022 Крім іншого, Anonymous також дісталися і до сайтів трьох компаній, які продовжують співпрацювати з РФ. Під удар потрапили мережі гіпермаркетів "Ашан", будівельних матеріалів "Леруа Мерлен" та спортивних товарів Decathlon.   JUST IN: #Anonymous is targeting companies that continue to operate in Russia. https://t.co/6aJxERLPNK | DOWNhttps://t.co/Pbr4FiEBvr | DOWNhttps://t.co/1skWyQCS2d | DOWN#PullOutOfRussia #OpRussia pic.twitter.com/0BEOSRq6uM — Anonymous TV 🇺🇦 (@YourAnonTV) March 23, 2022 Хакери не збираються зупинятися на досягнутому. Раніше вони вже заявили, що мають намір проводити небачені раніше атаки на російські сайти. Мабуть, ми спостерігаємо початок цих атак, і далі становище компаній, що залишаються в Росії, тільки погіршуватиметься. Все тому, що 48 годин, які хакери дали компаніям, щоб залишити ринок рашистів, вже минули. Те саме стосується і російських підкремлівських установ.  Нагадаємо, що США офіційно звинуватили Росію у військових злочинах в Україні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.    

Хакери Anonymous дісталися Центробанку Росії: 35 тисяч файлів разом із секретними документами скоро будуть у мережі

Читать на русском

Також під удар хакерів потрапили сайти трьох компаній, що продовжують працювати з агресором

Читать на русском
Хакери Anonymous дісталися Центробанку Росії: 35 тисяч файлів разом із секретними документами скоро будуть у мережі

Також під удар хакерів потрапили сайти трьох компаній, що продовжують працювати з агресором

Спільнота хакерів Anonymous продовжує свою війну проти рашистського уряду та путіна зокрема. 

На цей раз за вторгнення Росії в Україну поплатитися Центробанк Росії. Хакери Anonymous заявили, що вже зламали ресурси банку. У наступні 48 годин у вільному доступі має з'явитися близько 35 тисяч файлів. Серед них є й секретні документи, які Центробанк усіма силами приховував, але більше не вийде. 

 

Крім іншого, Anonymous також дісталися і до сайтів трьох компаній, які продовжують співпрацювати з РФ. Під удар потрапили мережі гіпермаркетів "Ашан", будівельних матеріалів "Леруа Мерлен" та спортивних товарів Decathlon.

 

Хакери не збираються зупинятися на досягнутому. Раніше вони вже заявили, що мають намір проводити небачені раніше атаки на російські сайти. Мабуть, ми спостерігаємо початок цих атак, і далі становище компаній, що залишаються в Росії, тільки погіршуватиметься. Все тому, що 48 годин, які хакери дали компаніям, щоб залишити ринок рашистів, вже минули. Те саме стосується і російських підкремлівських установ. 

Нагадаємо, що США офіційно звинуватили Росію у військових злочинах в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.