«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Жодного дня без скандалу
Щойно стихли розмови про пісню Потапа, присвячену жінкам-волонтерам, як під'їхала нова тема для обговорення. Вийшов кліп гурту HANUMIKE, присвячений жінкам-військовим. Як і у випадку з піснею Потапа, резонанс вийшов досить потужний.
Як відзначили музиканти в описі пісні, «”Дика Дичка” – це про палке кохання в сучасних українських реаліях. Кохання справжнього патріота до гарячої, примхливої та нестримної козачки, яка боронить рідну країну, відкинувши всі сентименти, чим ще більше манить до себе».
Але не все так гладко в Данському королівстві. Глядачі у коментарях розділилися приблизно 50 на 50. Хтось хвалить. Хтось обурюється. Хвалять за драйвовість, запальність та за те, що пісня про жінок, які навіть за умов війни залишаються жінками. Лають за сексуальний підтекст, за двозначність, за неповагу до прекрасної статі, представниці якої несуть службу нарівні з чоловіками.
Окремі коментатори обурюються, що на зйомки кліпу виділили реальну військову техніку. Тоді як за їхніми словами, на полі бою кожна одиниця техніки лічена. Інші побачили в назві пісні «Дичка» простонародне визначення дикорослих конопель, які при вмілому використанні радикально змінюють настрій.
Раніше Інформатор повідомляв, що пісня Потапа про жінок-волонтерок викликала обурення українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.