“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За останній місяць українська розвідка зафіксувала рекордну кількість звернень від російських окупантів, які добровільно здаються у полон. За даними проєкту "Хочу жити", кількість звернень у березні перевищила 3000, що є абсолютним рекордом.
Український контрнаступ ще не розпочався, а російські окупанти вже "пачками" добровільно здаються у полон. Так українська розвідка зафіксувала рекордну кількість охочих втекти від війни перед контрнаступом ЗСУ.
За інформацією проєкту "Хочу жити" у березні кількість заявок від окупантів сягнула понад три тисяч, що стало абсолютним рекордом звернень. Це показник вдвічі більший за попередні щомісячні показники, повідомив речник програми для здачі російських військових у полон Віталій Матвієнко.
За даними розвідки в окупантів невеликий вибір: або померти, або врятувати життя, тому іноді вони здаються прямо на полі бою.
"Українська контрнаступальна операція на землі ще не розпочалась, але ефект від неї вже дає результат. Вибір російського солдата під час війни геть простий: або смерть, або полон. Утім низка раптових, несподіваних, блискавичних подій здатна все змінити", - йдеться у дописі ГУР.
Розвідники також нагадали, що Україна дотримується Женевської конвенції щодо умов утримання військовополонених. вона передбачає різноманітне харчування та гідні умови перебування, тож вибір, за словами розвідників, цілком очевидний.
Військовополонені росіяни утримуються в нормальних умовах, які відповідають вимогам Женевської конвенції. У військових бараках є тепло, харчування як у солдатів української армії, можливість телефонувати рідним час від часу та медичне забезпечення на високому рівні.
Військовополонені також можуть переглядати новини або грати у футбол у вільний час на території табору. Багато хто з росіян стверджує, що у полоні їм живеться краще, ніж вдома.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що росія затягує обмін полоненими та заявляє, що наші захисники не хочуть повертатися додому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.