У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
За останній місяць українська розвідка зафіксувала рекордну кількість звернень від російських окупантів, які добровільно здаються у полон. За даними проєкту "Хочу жити", кількість звернень у березні перевищила 3000, що є абсолютним рекордом.
Український контрнаступ ще не розпочався, а російські окупанти вже "пачками" добровільно здаються у полон. Так українська розвідка зафіксувала рекордну кількість охочих втекти від війни перед контрнаступом ЗСУ.
За інформацією проєкту "Хочу жити" у березні кількість заявок від окупантів сягнула понад три тисяч, що стало абсолютним рекордом звернень. Це показник вдвічі більший за попередні щомісячні показники, повідомив речник програми для здачі російських військових у полон Віталій Матвієнко.
За даними розвідки в окупантів невеликий вибір: або померти, або врятувати життя, тому іноді вони здаються прямо на полі бою.
"Українська контрнаступальна операція на землі ще не розпочалась, але ефект від неї вже дає результат. Вибір російського солдата під час війни геть простий: або смерть, або полон. Утім низка раптових, несподіваних, блискавичних подій здатна все змінити", - йдеться у дописі ГУР.
Розвідники також нагадали, що Україна дотримується Женевської конвенції щодо умов утримання військовополонених. вона передбачає різноманітне харчування та гідні умови перебування, тож вибір, за словами розвідників, цілком очевидний.
Військовополонені росіяни утримуються в нормальних умовах, які відповідають вимогам Женевської конвенції. У військових бараках є тепло, харчування як у солдатів української армії, можливість телефонувати рідним час від часу та медичне забезпечення на високому рівні.
Військовополонені також можуть переглядати новини або грати у футбол у вільний час на території табору. Багато хто з росіян стверджує, що у полоні їм живеться краще, ніж вдома.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що росія затягує обмін полоненими та заявляє, що наші захисники не хочуть повертатися додому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.