ГУР і ЗСУ здійснили рейд до Нової Каховки

Читать на русском

В тил тимчасово окупованих районів Херсонщини зайшли українські розвідники

Читать на русском
ГУР і ЗСУ здійснили рейд до Нової Каховки
За даними української розвідки, деокупація триває

В тил тимчасово окупованих районів Херсонщини зайшли українські розвідники

Спецпідрозділ ГУР МО України за підтримки ЗСУ здійснив нічний рейд в районі Нової Каховки

 У ніч з 23 на 24 січня група спеціального призначення Головного управління розвідки Міноборони за участі Збройних сил України провела розвідувальний рейд в тил окупантів у районі Нової Каховки. Попередньо, завдяки співпраці з місцевими партизанами та за допомогою спеціальних технічних засобів, розвідники встановили точне місцезнаходження передового пункту управління рашистів.

Попри щільне мінування берегової лінії та встановлені фортифікаційні споруди, група переправилась через річку та висадилась на протилежний берег. 

Розвідники публікують кадри з-під Нової Каховки

 

Вступивши у бій з ворогом, розвідники гранатометними пострілами знищили будинок, в якому знаходився командний пункт. Сприйнявши висадку як спробу прориву лінії оборони, рашисти одразу залучили бойові резерви – підрозділ сил спеціальних операцій, авіацію та бронетехніку. Завдяки цьому розвідка отримала вичерпні дані щодо кількості, складу та місць розташування ворожих резервів. 

В ході бою ворог поніс суттєві втрати. Наші бійці знищили щонайменше 12 окупантів, БТР 82А та захопили полоненого. Виконавши завдання, група повернулась на правий берег Дніпра.

Раніше Інформатор писав, що у Херсонській області росіяни намагаються укріпитися на зайнятих місцях за допомогою спеціальних споруд а також окопів. 

У вересні 2022-го року почався активний контрнаступ ЗСУ на Півдні та Сході України. Поки рашисти спочатку чекали нападу на Херсонщину, наші бійці оперативно висунулися на Харківщину, та швидко звільнили майже весь регіон. Далі наступ розповсюдився на Херсонську та Луганську області. 

11-го листопада ЗСУ увійшли до Херсону та зайняли центр міста. Окупанти, що не встигли відступити з іншими, вимушені були тікати звідти на човнах. Одразу після цього почалися стабілізаційні та відновлювальні роботи в місті та регіоні навколо. Рашисти продовжують періодичні обстріли міста з артилерії, але відкинути їх зараз немає можливості, бо для цього треба перейти річку Дніпро. 

За даними ГУР МО, Росія наразі проводить підготовку до довготривалої війни. Наразі країна-окупант намагається залучити всі військові ресурси

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.