“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Поразка росії у війні з Україною очевидна
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі закликала у разі поразки росії у війні проти України включити до мирних угод пункт про залишення окупованих Південної Осетії та Абхазії.
Про це вона заявила в інтерв’ю виданню Bloomberg. Також Саломе Зурабішвілі наголосила, що росія має піти з усіх окупованих територій.
"Росія повинна затямити, де проходять її кордони. Питання Грузії повинні обговорюватись, тому що ніхто не повинен думати, що ця війна може бути вирішена без відступу Росії з усіх окупованих територій", – зазначила грузинська президентка.
Заклик Зурабішвілі до відновлення регіонального порядку залежить від вирішальної поразки російського диктатора володимира путіна в Україні, момент, який, за її словами, швидко наближається.
"росія вже практично програла битви, якщо не повністю війну", - заявила вона
Саломе Зурабішвілі додала: якщо Захід не вимагатиме повного виведення Росією окупаційних військ, то "зробить ще одну велику помилку – таку ж велику, як у 2008, 2014 роках".
Грузія під час війни 2008 року втратила 20% своєї території — Абхазію та Південну Осетію. росія визнала “незалежність” цих територій, а Грузії лише через 13 років вдалося домогтися рішення суду, яке визнало російську окупацію грузинських територій. Однак ЄСПЛ поки не визначив розмір компенсації, яку має виплатити Росія за порушення міжнародного права.
У 2008 році в конфлікт абхазів та осетинів із грузинами втрутилася російська армія. Самі ж території Абхазії та Південної Осетії майже не контролювалися грузинським урядом ще з часів розпаду СРСР. Тоді сталися перші війни, а регіони в односторонньому порядку оголошували про «незалежність» і бажання приєднатися до Російської Федерації.
Нагадаємо, що Грузія не може вступити в Євросоюз через Саакашвілі. Раніше Інформатор повідомляв, що президент України Володимир Зеленський вважає, що влада Грузії має намір вбити колишнього президента Саакашвілі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.