У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Оновлена ШІ буде доступна на всіх пристроях
Корпорація Google випустила нову модель генеративного штучного інтелекту Gemini. Її називають найдосконалішою на цей момент версією. Зокрема, вона здатна обробляти різні форми інформації – відео, аудіо та текст.
Про це повідомляє Financial Times. Відомо також, що оновлена ШІ може працювати на будь-яких пристроях – від центрів обробки даних до мобільних пристроїв.
“Версія Gemini була розроблена спеціально для роботи на мобільних пристроях і буде інтегрована в новітні телефони Google Pixel. Pixel 8 Pro - перший смартфон, створений для роботи під керуванням Gemini Nano”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що це перша модель ШІ, що перевершила людей-експертів у виконанні низки завдань. Зокрема, випередила модель GPT4 від OpenAI у кількох тестах. Крім того, може розв'язувати математичні задачі, аналізувати наукові дані та виконувати просунуте кодування.
Також Gemini вбудують у чат-бот Google під назвою Bard, який доступний англійською мовою у понад 170 країнах. У 2024 році його планують оновити більш потужним програмним забезпеченням. Втім, наразі він недоступний у Європі та Великій Британії через “регулярні перешкоди”.
“Ми безумовно працюємо над цим і чітко співпрацюємо з місцевими регуляторами, щоб переконатися, що ми взаємодіємо з ними, перш ніж запускати продукт в будь-якій конкретній сфері”, – додали у повідомленні.
Раніше Google заявляв, що не випустить Gemini цього року. Ще два дні тому казали, що його планують представити у 2024 році.
Було відомо, що Gemini матиме мультисенсорне об’єднання даних і використовуватиме новітні методи глибокого навчання для створення потужних прогнозних моделей. Інструмент можна використовувати, зокрема, для: надання індивідуальної медичної допомоги. Він також дозволяє виявляти об’єкти, сцени та аномалії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.