“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Загалом з початку повномасштабного вторгнення він їздив за кордон двічі
Керівник Київської міської прокуратури 42-річний Олег Кіпер на новорічні свята їздив у відпустку за кордон, де провів 10 днів. Він виїхав з України 29 грудня 2022 року через кордон з Польщею та повернувся 8 січня 2023 року.
Про це повідомляють журналісти “Схем” в Твіттері. Прокурор Києва сказав журналістам, що їздив у відпустку, але через сімейні обставини. Він заявив, що отримав всі необхідні дозволи для виїзду з країни. І наголошує, що “відпустка не була святковою чи новорічною”.
Де саме відпочивав Кіпер, він сказати відмовився, пояснивши це міркуваннями безпеки - через те, що його дружина влітку нібито змінила російське громадянство на українське. За словами прокурора, вона вирішила змінити паспорт «у зв’язку з подіями, пов’язаними з війною рф проти України».
Але журналісти “Схем” з'ясували, що станом на 2 лютого російський паспорт дружини посадовця залишається дійсним. Це встановили завдяки офіційному сайту Федеральної податкової служби росії. Коли журналісти уточнили це в київського прокурора, він відповів, що “цими питаннями займалась міграційна служба України” і порадив звертатися до міграційної служби.
Олег Кіпер розповів, що загалом з початку повномасштабного вторгнення їздив за кордон двічі. Крім новорічної подорожі, він також у серпні їздив до Відня, нібито з лікувальною метою.
Олег Кіпер працював в органах прокуратури з 2001 року спочатку на Одещині, а потім на Івано-Франківщині. Він також був заступником начальника управління — начальником відділу Генпрокуратури.
9 червня 2020 року тодішня пані генпрокурор Ірина Венедіктова призначила Кіпера на посаду заступника прокурора Києва, вже за три місяці він став керувати відомством.
До призначення до столичної прокуратури Кіпер був позаштатним радником глави Офісу президента Андрія Єрмака. Він підпадав під закон про люстрацію, але у 2019 році Окружний адміністративний суд Києва повернув йому посаду старшого прокурора Головного управління нагляду та назвав люстрацію Кіпера безпідставною.
Нагадаємо, що Миколу Тищенка виключили з фракції "Слуга народу" через поїздку до Таїланду під час воєнного стану в Україні. Також звільнили Олексія Симоненка через скандал з відпочінком у Іспанії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.