"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Підозру отримав ще й адвокат, чия юридична компанія виконувала роль "бек-офісу"
Колишньому голові Верховного суду Всеволоду Князєву та його адвокату повідомили про підозру у справі про $2,7 мільйона хабара.
Про це заявило Національне корупційне бюро України (НАБУ). Колишнього головного суддю та адвоката підозрюють за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу — прийняття пропозиції, обіцянки або одержання хабара посадовцем і в особливо великому розмірі.
За даними журналістів "Української правди", разом із Князєвим затримали ще й адвоката Олега Горецького, чия юридична компанія, за версією слідства, виконувала роль "бек-офісу".
15 травня стало відомо, що Князєва спіймали на хабарі в майже $3 мільйони. Хабар був повʼязаний з рішеннями на користь бізнесмена Костянтина Жеваго у справі про Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат. Першу частину хабара передали 3 травня, а другу — 15 травня. Це зафіксували "на гарячому". У Верховному суді створили “бек-офіс” під керівництвом Всеволода Князєва — адвокатське обʼєднання за гроші допомагало, щоб судді ухвалювали потрібні рішення.
У 2002 році бізнесмен придбав 40,19% акцій Полтавського гірничо-збагачувального комбінату в чотирьох компаній. У 2020 році колишні акціонери звернулися до Господарського суду з позовом, щоб визнати договір купівлі-продажу акцій недійсним і повернути їх собі. Проте суд відмовив колишнім акціонерами.
У 2022 році Апеляційний суд скасував рішення першої інстанції та визнав недійсним договір купівлі-продажу цінних паперів. Щоб не допустити втрати акцій, на початку березня Жеваго звернувся до “бек-офісу” Верховного суду. Уже 19 квітня Верховний суд ухвалив рішення на користь Жеваго — визнав, що бізнесмен законно придбав Полтавський комбінат.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, чим відомий олігарх Жеваго, фігурант справи судді Князєва. Також ми писали, хто поки що буде виконувати обов'язки голови Верховного суду України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.