Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Повідомлення про підозру відправили поштою
Офіс генерального прокурора України направив поштою повідомлення про підозру голові Конституційного суду Олександрові Тупицькому. Він не з'явився на процесуальні дії.
Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомили в прес-службі Офісу генпрокурора, передає Інформатор .
«Тупицький повідомив, що не може прибути за сімейними обставинами, проте не надав документи про поважність причин неявки. Повідомлення про підозру вручається в день його складання, а в разі неможливості вручення надсилається поштою в того ж дня», - йдеться у повідомленні.
Повідомлення про підозру, складене Офісом генпрокурора, сьогодні, 28 грудня прислали на його поштову адресу.
Главу КСУ підозрюють у підкупі свідка і введенні в оману суду шляхом завідомо неправдивого показання свідка. Йдеться про вчинення кримінальних злочинів, передбачених ст. 386 і ч. 2 ст. 384 КК України.
"Наразі у зв'язку з тим, що Тупицькому інкримінується вчинення нетяжких злочинів, запобіжний захід обирати не планується", - заявила представник прес-служби Офісу генпрокурора Марина Хоменко.
Нагадаємо, глава КСУ тричі впродовж 2018-2019 років надавав слідчому управлінню спецрозслідування Генпрокуратури неправдиві свідчення у кримінальному провадженні щодо заволодіння активами ВАТ "Зуєвський енергомеханічний завод".
Крім того, в кінці жовтня Конституційний суд ухвалив одне з найбільш одіозних рішень, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Це поставило під загрозу співпрацю з міжнародними партнерами. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .
Також Інформатор писав, що Венеціанська комісія запропонувала повернути кримінальну відповідальність за брехню в деклараціях, і визнала рішення КСУ неправомірним.