“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Повідомлення про підозру відправили поштою
Офіс генерального прокурора України направив поштою повідомлення про підозру голові Конституційного суду Олександрові Тупицькому. Він не з'явився на процесуальні дії.
Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомили в прес-службі Офісу генпрокурора, передає Інформатор .
«Тупицький повідомив, що не може прибути за сімейними обставинами, проте не надав документи про поважність причин неявки. Повідомлення про підозру вручається в день його складання, а в разі неможливості вручення надсилається поштою в того ж дня», - йдеться у повідомленні.
Повідомлення про підозру, складене Офісом генпрокурора, сьогодні, 28 грудня прислали на його поштову адресу.
Главу КСУ підозрюють у підкупі свідка і введенні в оману суду шляхом завідомо неправдивого показання свідка. Йдеться про вчинення кримінальних злочинів, передбачених ст. 386 і ч. 2 ст. 384 КК України.
"Наразі у зв'язку з тим, що Тупицькому інкримінується вчинення нетяжких злочинів, запобіжний захід обирати не планується", - заявила представник прес-служби Офісу генпрокурора Марина Хоменко.
Нагадаємо, глава КСУ тричі впродовж 2018-2019 років надавав слідчому управлінню спецрозслідування Генпрокуратури неправдиві свідчення у кримінальному провадженні щодо заволодіння активами ВАТ "Зуєвський енергомеханічний завод".
Крім того, в кінці жовтня Конституційний суд ухвалив одне з найбільш одіозних рішень, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Це поставило під загрозу співпрацю з міжнародними партнерами. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .
Також Інформатор писав, що Венеціанська комісія запропонувала повернути кримінальну відповідальність за брехню в деклараціях, і визнала рішення КСУ неправомірним.