Головна
Україна
Події
08:31, 1 Жовтня
Информатор UA

Интро

Через суттєву нестачу людських ресурсів, російське військове керівництво вимушене передчасно відправити на війну курсантів військових училищ. У Тюменському військовому училищі провели достроковий випуск курсантів. В першу чергу росії не вистачає офіцерських кадрів. В Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що випускників планують направити на первинні офіцерські посади у військові частини, що комплектуються мобілізаційним резервом. Курсантів випускних курсів Рязанського десантного училища направляють для проведення підготовки мобілізованих на базі полігонів неподалік Рязані, Омська, Пскова, Тули та інших міст. Для цих підрозділів, планують заходи підготовки та злагодження терміном не більше одного місяця. Надалі їх відправлять до району ведення бойових дій на території України. Загальна ситуація на фронті Росіяни продовжують зосереджувати зусилля на спробах повної окупації Донецької області, утримання захоплених територій та зриву активних дій наших військ на окремих напрямках. Ворог обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення, веде повітряну розвідку. Завдає ударів по цивільній інфраструктурі та помешканнях мирного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни. За минулу добу окупанти завдали 4 ракетних та 15 авіаційних ударів, здійснили понад 85 обстрілів з РСЗВ по військових та цивільних обєктах на території України. Від ворожих ударів постраждали понад 50 населених пунктів. Зокрема, Білогорівка, Новомиколаївка, Благодатівка, Сухий Ставок та Одрадівка. За минулу добу ЗСУ відбили атаки противника неподалік Нью-Йорка, Зайцевого та Соледара. Наша авіація протягом минулої доби завдала 11 ударів. Підтверджено ураження опорного пункту противника, 6 районів зосередження озброєння та військової техніки, а також 4 зенітних ракетних комплексів противника. Крім того, наші підрозділи протиповітряної оборони збили три БпЛА та вертоліт Ка-52. Ракетні війська і артилерія, за минулу добу, уразили 11 пунктів управління різного рівня і 8 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки. Також, в зону ураження потрапили ще 14 військових обєктів ворога - склади з боєприпасами, зенітні ракетні комплекси, переправи, станції радіоелектронної боротьби та розвідки. Нагадаємо, у Херсоніліквідували заступника Сальдо, який відповідавза безпеку. Крім того, росіянивипустили ракети поМиколаєву. Такожписав, що Пентагонстворить нове командування, яке займеться озброєннямУкраїни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Генштаб: росія кидає на фронт курсантів військових училищ

Читать на русском

В росії проблеми з живою силою

Читать на русском
Генштаб: росія кидає на фронт курсантів військових училищ

В росії проблеми з живою силою

Через суттєву нестачу людських ресурсів, російське військове керівництво вимушене передчасно відправити на війну курсантів військових училищ. У Тюменському військовому училищі провели достроковий випуск курсантів. В першу чергу росії не вистачає офіцерських кадрів.

В Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що випускників планують направити на первинні офіцерські посади у військові частини, що комплектуються мобілізаційним резервом. Курсантів випускних курсів Рязанського десантного училища направляють для проведення підготовки мобілізованих на базі полігонів неподалік Рязані, Омська, Пскова, Тули та інших міст.

Для цих підрозділів, планують заходи підготовки та злагодження терміном не більше одного місяця. Надалі їх відправлять до району ведення бойових дій на території України.

Загальна ситуація на фронті

Росіяни продовжують зосереджувати зусилля на спробах повної окупації Донецької області, утримання захоплених територій та зриву активних дій наших військ на окремих напрямках. Ворог обстрілює позиції наших військ вздовж лінії зіткнення, веде повітряну розвідку. Завдає ударів по цивільній інфраструктурі та помешканнях мирного населення, порушуючи норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

За минулу добу окупанти завдали 4 ракетних та 15 авіаційних ударів, здійснили понад 85 обстрілів з РСЗВ по військових та цивільних об’єктах на території України. Від ворожих ударів постраждали понад 50 населених пунктів. Зокрема, Білогорівка, Новомиколаївка, Благодатівка, Сухий Ставок та Одрадівка.

За минулу добу ЗСУ відбили атаки противника неподалік Нью-Йорка, Зайцевого та Соледара. Наша авіація протягом минулої доби завдала 11 ударів. Підтверджено ураження опорного пункту противника, 6 районів зосередження озброєння та військової техніки, а також 4 зенітних ракетних комплексів противника. Крім того, наші підрозділи протиповітряної оборони збили три БпЛА та вертоліт Ка-52.

Ракетні війська і артилерія, за минулу добу, уразили 11 пунктів управління різного рівня і 8 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки. Також, в зону ураження потрапили ще 14 військових об’єктів ворога - склади з боєприпасами, зенітні ракетні комплекси, переправи, станції радіоелектронної боротьби та розвідки.

Нагадаємо, у Херсоні ліквідували заступника Сальдо, який відповідав за безпеку. Крім того, росіяни випустили ракети по Миколаєву.

Також Інформатор писав, що Пентагон створить нове командування, яке займеться озброєнням України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.