Головна
Україна
Події
11:38, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

У Херсоні знищено самопроголошеного "заступника голови вца Херсонської області". Він відповідав за безпеку. На новій "посаді" Олексій Катериничев "пропрацював" трохи більше як місяць. Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань. Смерть Катериничева підтвердили російські ЗМІ. "Окупанти в шоці — повідомляють, що на концерт кобзрна відправився перший заступник Сальдо по безпеці — Алєксєй Катєрінічєв", - сказав Хлань. До цього "призначення" вбитий був першим заступником начальника "Федерального государственного казенного учреждения "Центр по проведению спасательных операций особого риска "Лидер". "Але в Україні такий досвід не допоміг? Не вберігся?", - додав Хлань. Як пише російське агентство ТАСС із посиланням на так званого члена "Громадської палати" у Херсоні Олександра Малькевича, Катериничева ліквідували у ніч з 29 на 30 вересня. Як уточнює пропагандистське видання, він загинув від удару Збройних сил України.  "Внаслідок удару спрямованою ракетою ЗСУ загинув перший заступник голови ВДА Херсонської області з безпеки Олексій Катериничов. Він пропрацював на посаді півтора місяці", - написав Малькевич у своєму Telegram-каналі. За інформацією оперативного командування "Південь", ЗСУ дійсно вразили скупчення рашистів у Херсоні. Однак у зведенні не згадувалося про ліквідацію "заступника голови" окупаційної адміністрації. Заступник голови окупаційної російської Херсонської військово-цивільної адміністрації Кирило Стремоусов повідомив російським ЗМІ, що Катериничев загинув від точкового удару ЗСУ із реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) HIMARS.  "Загинув Катериничев внаслідок точкового удару з РСЗВ HIMARS. Потрапили до будинку, в якому він перебував, дві ракети", - йдеться у повідомленні пропагандистського агентства. Що відомо про Катериничева До призначення на посаду "першого заступника голови ВДА Херсонської області з безпеки" він протягом 25 років проходив військову службу у прикордонних військах та у підрозділах фсб росії. Як пише "Суспільне Херсон", Катериничев також працював в МНС росії. Нагадаємо, в Україні арештували активи компанії херсонського гауляйтера Сальдо. Крім того, гауляйтеру окупантів в Енергодарі, який наказав вивезти майже 140 тисяч тонн зерна, повідомили про підозру. Також Інформатор писав, що у Бердянську партизани підірвали поліцейського-колаборанта.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

У Херсоні ліквідували заступника Сальдо, який відповідав за безпеку

Читать на русском

У будинок де знаходився Катеринчев, влучили дві ракети

Читать на русском
У Херсоні ліквідували заступника Сальдо, який відповідав за безпеку

У будинок де знаходився Катеринчев, влучили дві ракети

У Херсоні знищено самопроголошеного "заступника голови вца Херсонської області". Він відповідав за безпеку. На новій "посаді" Олексій Катериничев "пропрацював" трохи більше як місяць.

Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань. Смерть Катериничева підтвердили російські ЗМІ.

"Окупанти в шоці — повідомляють, що на концерт кобзрна відправився перший заступник Сальдо по безпеці — Алєксєй Катєрінічєв", - сказав Хлань.

До цього "призначення" вбитий був першим заступником начальника "Федерального государственного казенного учреждения "Центр по проведению спасательных операций особого риска "Лидер".

"Але в Україні такий досвід не допоміг? Не вберігся?", - додав Хлань.

Як пише російське агентство ТАСС із посиланням на так званого члена "Громадської палати" у Херсоні Олександра Малькевича, Катериничева ліквідували у ніч з 29 на 30 вересня. Як уточнює пропагандистське видання, він загинув від удару Збройних сил України. 

"Внаслідок удару спрямованою ракетою ЗСУ загинув перший заступник голови ВДА Херсонської області з безпеки Олексій Катериничов. Він пропрацював на посаді півтора місяці", - написав Малькевич у своєму Telegram-каналі.

За інформацією оперативного командування "Південь", ЗСУ дійсно вразили скупчення рашистів у Херсоні. Однак у зведенні не згадувалося про ліквідацію "заступника голови" окупаційної адміністрації. Заступник голови окупаційної російської Херсонської військово-цивільної адміністрації Кирило Стремоусов повідомив російським ЗМІ, що Катериничев загинув від точкового удару ЗСУ із реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) HIMARS. 

"Загинув Катериничев внаслідок точкового удару з РСЗВ HIMARS. Потрапили до будинку, в якому він перебував, дві ракети", - йдеться у повідомленні пропагандистського агентства.

Що відомо про Катериничева

До призначення на посаду "першого заступника голови ВДА Херсонської області з безпеки" він протягом 25 років проходив військову службу у прикордонних військах та у підрозділах фсб росії. Як пише "Суспільне Херсон", Катериничев також працював в МНС росії.

Нагадаємо, в Україні арештували активи компанії херсонського гауляйтера Сальдо. Крім того, гауляйтеру окупантів в Енергодарі, який наказав вивезти майже 140 тисяч тонн зерна, повідомили про підозру.

Також Інформатор писав, що у Бердянську партизани підірвали поліцейського-колаборанта

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.