У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Вчені б'ються над тим, як вона утворилась
Габбл зняв неймовірно складну туманність N44, заповнену газоподібним воднем, яка світиться, темними смугами пилу і масивними зірками. Всередині туманності є темна зіркова "діра", так званий "суперпузир", - нарешті її вдалося зафіксувати.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт NASA.
Ширина "діри" становить близько 250 світлових років, і її присутність досі залишається загадкою.
Зоряні вітри, гнані масивними світилами всередині цієї "бульбашки", могли розігнати газ і утворити таку космічну печеру.
За другою версією вона утворилася через розширення туманності під час вибухів зірок.
Вчені знайшли підтвердження того факту, що поруч із цією космічною порожниною розташовані як дуже старі, так і нові зірки. Це доводить ланцюгову реакцію зіркоутворення всередині цієї печери.
Для довідки. N44 – емісійна туманність, це означає, що її газ іонізований випромінюванням прилеглих зірок. Коли іонізований газ починає охолоджуватись, він випромінює енергію у вигляді світла, змушуючи туманність світитися.
Розташована у Великій Магеллановій хмарі, N44 має розмір близько тисячі світлових років і знаходиться на відстані близько 170 тисяч світлових років від Землі.
Раніше інформатор повідомляв, що телескоп NASA полетить до надпотужної чорної діри у нашій галактиці.
Також ми писали, що в NASA докладно вивчать Чумацький шлях .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .