Франція та Англія вийшли у чвертьфінал: підсумки матчів 4 грудня на Чемпіонаті світу-2022

Жиру випередив Анрі за кількістю забитих м’ячів у складі збірної Франції

Матч Англія - Сенегал (Фото: fifa.com)

На чемпіонаті світу 4 листопада пройшли два матчі 1/8 фіналу. Збірна Франції впевнено пройшла збірну Польщі. Збірна Англії не залишила шансів Сенегалу.

У неділю, 4 грудня на ЧС-2022 в Катарі пройшли два поєдинки. За їх результатами визначились ще два чвертьфіналісти.

Франція – Польща

Полякам було складно протистояти діючим чемпіонам світу. Втім Франція змогла забити лише наприкінці першого тайму. Результативним ударом відзначився Жиру. Дубль Мбаппе у другому таймі остаточно засвідчив перевагу Франції. Гол Левандовські з пенальті на останній компенсованій хвилині став слабкою втіхою для поляків.

Гол Жиру став для гравця 52-м у складі збірної Франції. За цим показником Жиру випередив Анрі і став найкращім бомбардиром в історії своєї збірної.

• Франція — Польща 3:1 (Жиру, 44, Мбаппе, 75, 90+1 – Левандовські, 90+9 (з пенальті)).

Англія – Сенегал

Сенегал чинив супротив у першому таймі. Але після двох голів перед перервою запал африканської команди згас. На 57-й хвилині Сака остаточно зняв питання про переможця матчу.

• Англія — Сенегал 3:0 (Гендерсон, 38, Кейн, 45+3, Сака, 57).

Сітка плей-оф

У матчі 1/4 фіналу збірна Франції зіграє зі збірною Англії. Поєдинок відбудеться 10 грудня.

Турнірна сітка ЧС-2022

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинків 1/8 фіналу ЧС-2022. Також ми повідомляли про головні події ЧС-2022, які сталися 3 грудня.