Франція і Португалія розділили очки, Німеччина врятувалася в матчі з Угорщиною

На Євро-2020 завершився груповий етап.

Дублі Бензема і Роналду принесли результативну нічию в матчі чемпіонів світу з чемпіонами Європи. Угорщина двічі вела по ходу матчу з Німеччиною, але переможний результат не втримала.

Про події в матчах чемпіонату Європи з футболу та результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 23 червня, матчами в групі F завершився груповий етапу Євро-2020. У Мюнхені, на поле стадіону «Альянц Арена» вийшли збірні Німеччини та Угорщини. Команди грали в таких складах:

Німеччина: Нойер, Рюдігер, Хуммельс, Гинтер, Госенс, Кроос, Гюндоган, Кіммі, Сані, Хаверц, Гнабрі.

Запасні: Лено, Трапп, Хальстенберг, Фолланд, Вернер, Мусіала, Зюле, Нойхаус, Горецький, Джан, Кох, Мюллер.

Угорщина:  Гулачі, Фіоло, О. Салаї, Орбан, Ботка, Нього, Шефер, Надь, Кляйнхайслер, Шоллоі, А. Салаї.

Запасні: Дібус, Богдан, Лонг, Кечкеш, Холендер, Ловренчіч, Р. Варга, Шигера, К. Варга, Ніколіч, Шен, Болла.

Німеччина розпочала матч активніше і на 3-й хвилині Гулачі парирував удар Кімміха з гострого кута. Однак відкрила рахунок в матчі збірна Угорщини. На 11-й хвилині Шоллоі з глибини навісив у штрафну, а Адам Салаї головою відправив м'яч у ворота збірної Німеччини.

Після забитого м'яча Угорщина відійшла на свою половину поля, а збірна Німеччини стала шукати проломи в стіні угорської оборони. І протягом однієї хвилини Німеччина упустила відразу два моменти. Спершу Хуммельс потрапив в перекладину, а потім Гинтер з близької відстані пробив в руки Гулачі.

Дощ, який супроводжував поєдинок зі стартових хвилин, поступово переріс в сильну зливу. У цих непростих погодних умовах збірна Угорщини відсунула гру від своїх воріт і провела кілька атак на ворота суперника. Так на 40-й хвилині удар Шоллоі в дальній кут парирував Нойєр. А на 45-й хвилині вже атака збірної Німеччини завершилася ударом Хаверца поруч зі штангою.

Час минав, а збірній Німеччини не вдавалося зрівняти рахунок, та й особливих передумов для цього не було. І все ж на 66-й хвилині Німеччина зрівняла рахунок. Гулачі помилився на виході, м'яч від голови Хуммельс відлетів в центр, а Хаверц кивком скинув м'яч в ворота.

Але не встигли вболівальники німецької збірної відсвяткувати гол, як їх збірна пропустила у свої ворота. Угорці розвели м'яч в центрі поля, в кілька пасів доставили його до штрафного суперника, а Шефер випередив Нойєра і головою відправив м'яч у порожні ворота.

На 84-й хвилині Німеччина зрівняла рахунок. Горецький підібрав відскок після заблокованого захистом удару Вернера і увігнав м'яч у правий нижній кут. Збірна Німеччини вирвала нічию в невдало складався матчі і вийшла до плей-офф.

У другому поєдинку групи, в Будапешті, свій матч провели чемпіон світу 2018 року збірна Франції і чемпіон Європи 2016 року збірна Португалії. У складах команд на поле стадіону «Пушкаш Арена» вийшли:

Португалія: Патрісіу, Семеду, Діаш, Пепе, Геррейро, Моутіньо, Данилу, Санчеш, Б. Сілва, Роналду, Жота.

Запасні: Лопеш, Руї Сілва, Фонте, А. Сілва, Фернандеш, Карвальо, Рафа Сілва, Невеш, Далот, Феліш, Олівейра, Палін.

Франція:  Льоріс, Кунде, Варан, Кімпембе, Ернандес, Погба, Канте, Толіссо, Грізманн, Мбаппе, Бензема.

Запасні: Манданда, Меньян, Павар, Ленгле, Лемар, Жиру, Рабіо, Зума, Сіссоко, Дінь, Коман, Бен-Йеддер.

На стартових хвилинах поєдинку португальці двічі пробили по воротах збірної Франції, проте Льоріс з погрозами легко впорався. Мбаппе вирвався один на один і пробив не зближуючись з голкіпером, але переграти Патрісіу не зміг.

Гра перемістилася до центру поля і проходила практично без небезпечних моментів. Але на 27-й хвилині Льоріс граючи на виході і вибиваючи м'яч, кулаком потрапив в голову Данилу. Арбітр призначив пенальті і показав голкіперу збірної Франції жовту картку. Роналду з одинадцятиметрової позначки пробив вліво від центру, а Льоріс стрибнув в протилежний кут.

На 45-й хвилині падіння Мбаппе в штрафній після контакту з Семеду завершилося призначенням пенальті у ворота збірної Португалії. Бензема ударом з «точки» в лівий кут не залишив шансів Патрісіу.

На початку другого тайму Бензема забив в ворота португальців, але лайнсмен зафіксував офсайд. Однак система VAR підтвердила правильність голи, і збірна Франції повела в рахунку.

На 58-й хвилині арбітр призначив третій пенальті у матчі. На цей раз причиною стала гра рукою Кунді в своїй штрафній. До м'яча знову підійшов Роналду і холоднокровно виконав вирок, пробивши в лівий кут.

На 68-й хвилині Патрісіу перевів в штангу м'яч після удару Погба, а потім парирував добивання Грізманн з гострого кута. Суперники намагалися вирвати перемогу, але необачно в атаку не йшли, вважаючи за краще синицю в руках. Поєдинок завершився внічию, що дозволило обом командам вийти в плей-офф.

• Німеччина - Угорщина 2: 2 (Хаверц, 66, Горецький, 84 - А. Салаї, 11, Шефер, 68);
  • Португалія - Франція 2: 2 (Роналду, 31, (з пен.), 60 (з пен.) - Бензема, 45 + 2 (з пен.), 47).

Груповий етап чемпіонату Європи завершений. Але вже 26 червня відбудуться перші матчі стадії 1/8 фіналу Євро-2020. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перший в історії вихід збірної України плей-офф чемпіонату Європи,а також про результати інших поєдинків Євро-2020.