Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Лідер республіканців у Сенаті закликає однопартійців у Палаті представників погодитися на угоду про посилення антиміграційного законодавства з президентом США Джо Байденом
У середу, 18 січня, лідер республіканців у Сенаті США Мітч Макконнелл заявив, що питання фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню, ймовірно, розглянуть уже наступного тижня. Ця заява доповнює інформацію деяких ЗМІ про те, що президент США Джо Байден погодився піти на вагомі поступки республіканцям щодо посилення антиміграційного законодавства. За словами Макконнелла, Конгрес повинен погодити цю угоду, оскільки це найзручніший момент для утвердження суворіших норм законодавства, а також тому, що США повинні терміново допомогти союзникам.
Лідер республіканців у Сенаті Мітч Макконнелл зазначив, що більшість у Верхній палаті Конгресу належить демократам, але він вважає, що вони не будуть затягувати голосування, повідомляє видання The Hill. На його думку, республіканці повинні прийняти антиміграційну угоду, оскільки для них обставини складаються якнайкраще.
«Я припускаю, що наступного тижня ми, швидше за все, обговоримо це в Сенаті», — оголосив він.
Макконнелл вважає, що навіть якщо республіканці візьмуть під свій контроль Білий дім, Сенат і Палату представників після виборів 2024 року, вони, ймовірно, не зможуть ухвалити реформи безпеки кордону. На заваді стане позиція демократів, які точно заблокують законопроєкт у Сенаті, де для прийняття більшості законів потрібно 60 голосів. Ці слова різко контрастують із заявою спікера сенату Майка Джордана, який приватно заявляв, що лише президент-республіканець здатний змінити ситуацію з мігрантами.
Президент США Джо Байден запропонував Конгресу США виділити 106 мільярдів доларів на допомогу Україні та Ізраїлю ще в жовтні 2023-го. Але питання досі не вирішене, адже республіканці блокують його, вимагаючи ухвалення антиімміграційного законодавства. 12 січня Білий дім оголосив, що допомогу Україні призупинили, поки Конгрес не затвердить нове фінансування. У четвер, 18 січня, ЗМІ повідомили, що адміністрація Байдена погодилася піти на суттєві поступки в антиміграційному законодавстві.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.