"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
У кліпі на пісню «Можливо, колись» я хотів передати не лише історію завершення стосунків, а й внутрішній пошук, який починається після цього. У відео я постаю таким, яким мене, можливо, ще не бачили: щирим, вразливим, емоційним.
Програма створена інститутом фільму Данії та UNICEF
Документальний фільм «Лай собак далеко» (The Distant Barking Of Dogs) про життя хлопчика в умовах війни на Донбасі внесли до шкільної програми Данії. Його покажуть учням 6-9 класів.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сторінку асистента режисера Азада Сафарова .
"У Данії школярів 6-9 класів вчитимуть розуміння конфліктів і воєн та прав дітей на базі фільму "Лай собак далеко". Того самого фільму про 9-річного хлопчика Олежку, який живе біля лінії фронту на Донбасі. Фільму, який ми знімали два роки разом з режисером Симоном Леренгом Вильмонт і підкорив світ ", - заявив Сафаров.
За його словами, для України це рішення є важливим.
"Європейські діти будуть дивитися цей фільм і розуміти, з чим стикаються десятки тисяч українських дітей на війні Росії проти України. Співпереживати їм і ставати на їхній бік", - зазначив Сафаров.
Сафаров написав відгуки датських школярів після перегляду фільму.
"Якби я був там, я б писався в штани щоночі, коли там стріляють. Я б не знав виживу чи помру" - сказав учень шостого класу.
А у школяра з сьомого в голові не вкладається наскільки близько діти до війни.
"Це ж війна прямо за вікном. Це ж порушення всіх прав дітей" - прокоментував він.
Для довідки: «Лай собак далеко» - фільм спільного виробництва Данії, Фінляндії та Швеції. Його знімали в селі Гнутове Донецької області з 2015 по 2017 рік.
За кілька років стрічка встигла зібрати кілька престижних нагород. У грудні 2018 року «Лай собак далеко» потрапив до короткого списку (15 кандидатів) номінантів на премію «Оскар» 2019 року в категорії «Кращий документальний повнометражний фільм». У тому ж місяці він отримав гран-прі фестивалю документального кіно «Артдокфест». У 2020 році отримав премію Peabody.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фільм про життя хлопчика в умовах війни на Донбасі номінували на «Еммі». Крім того, померла американська актриса Клоріс Лічман,володарка дев'яти премій «Еммі» і премії «Оскар».
Також Інформатор писав, що на Netflix вийшов перший повнометражний фільм з українським дубляжем.