Фіаско чемпіона та гол Маліновського: огляд 14-го туру Серії А

Український легіонер забив у другий м'яч за Дженоа

Серія А
Наполі поступився лідеру, Руслан Маліновський відзначився голом у ворота Емполі Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі чотирнадцятого туру Серії А. Руслан Маліновський забив дальнім ударом у другому матчі поспіль. Лідер чемпіонату Інтер розгромив чемпіона минулого сезону.

Поєдинки чотирнадцятого туру Серії А проходили 1, 2, 3 та 4 грудня. Зустріч команд Руслана Маліновського та Віктора Коваленко закінчилась внічию. Рома здобула вольову перемогу у матчі з Сассуоло.

Монца - Ювентус 1:2

Відкривав ігрову програму чотирнадцятого туру поєдинок Монца - Ювентус. На 11-й хвилині Влахович мав виводити Ювентус вперед, але не реалізував пенальті. Голкіпер Монци відбив удар у лівому нижньому куті, а добивання перевів на кутовий. Втім після подачі з кута поля Рабьо переправив м’яч у сітку воріт Монци.

Гості лідирували до кінця матчу. Проте на другій компенсованій хвилині Монца відігралась. Але через дві хвилини Гатті приніс Ювентусу три очки.

• Монца - Ювентус 1:2;
    Голи: Карбоні, 90+2 - Рабьо, 12, Гатті, 90+4.

Огляд матчу Монца - Ювентус

Дженоа - Емполі 1:1

Руслан Маліновський вийшов у стартовому складі Дженоа і на 37-й хвилині дальнім ударом вивів свою команду вперед. Українець забиває ударами з-за меж штрафного майданчика у другому матчі поспіль.

Після перерви у складі Емполі вийшов Віктор Коваленко. На 67-й хвилині Коваленко з правого флангу подав у штрафний майданчик , а Канчельєрі ударом головою зрівняв рахунок. Більше команди не забивали.

• Дженоа - Емполі 1:1;
    Голи: Маліновський, 37 - Канчельєрі, 67.

Огляд матчу Дженоа - Емполі

Лаціо - Кальярі 1:0

Лаціо відкрив рахунок на 8-й хвилині матчу. Лаццарі виборов м’яч на правому фланзі штрафного майданчика і віддав у центр, а Педро влучно пробив. На 27-й хвилині господарі залишились у меншості. Червону картку за фол останньої надії отримав Макумбу. Надалі шанс забити мали обидві команди, але рахунок не змінився.

• Лаціо - Кальярі 1:0;
    Гол: Педро, 8.

Огляд матчу Лаціо - Кальярі

Мілан - Фрозіноне 3:1

Мілан вийшов вперед наприкінці першого тайму. Йович з центру штрафного майданчика розстріляв ворота суперника. Цей м’яч став для сербського футболіста дебютним у складі клубу. Всього Йович зіграв за Мілан десять матчів.

На початку другого тайму Пулішич закріпив перевагу Мілана, а на 74-й хвилині Томорі зробив рахунок 3:0. Асистував Томорі Лука Йович. На 82-й хвилині Брешіаніні трохи підсолодив для Фрозіноне гіркоту поразки.

• Мілан - Фрозіноне 3:1;
    Голи: Йович, 43, Пулішич, 50, Томорі, 74 - Брешіаніні, 82.

Огляд матчу Мілан - Фрозіноне

Лечче - Болонья 1:1

Лікоянніс ударом зі штрафного у правий верхній кут вивів Болонью вперед. Матч наближався до перемоги команди гостей. У компенсований час голкіпер Лечче пішов у штрафний майданчик Болоньї де проти нього порушили правила. Пенальті реалізував Пiкколi і майже одразу пролунав фінальний свисток.

• Лечче - Болонья 1:1;
    Голи: Пiкколi, 90+9 (пен.) - Лікоянніс, 68.

Огляд матчу Лечче - Болонья

Удінезе - Верона 3:3

Удінезе в поточному сезоні справжній майстер нічиїх. Миром закінчився вже 9-й матч команди з 14. Хоча на цей раз Удінезе був дуже близьким до перемоги. Верона врятувалась від поразки на 6-й компенсованій хвилині завдяки голу Анрі

• Удінезе - Верона 3:3;
    Голи: Кабаселе, 16, Лукка, 30, 72 - Джурич, 37 (пен.), Нгонге, 61, Анрі, 90+6.

Огляд матчу Удінезе - Верона

Фіорентина - Салернітана 3:0

Фіорентина розпочала активно і вже на 18-й хвилині забезпечила собі перевагу у два м’ячі. Все остаточно стало зрозуміло на початку другого тайму, коли Бонавентура зробив рахунок 3:0.

• Фіорентина - Салернітана 3:0;
    Голи: Бельтран, 6 (пен.), Соттіль, 18, Бонавентура, 56.

Огляд матчу Фіорентина - Салернітана

Сассуоло - Рома 1:2

Рома в чергове в цьому сезоні продемонструвала характер. Підопічні Жозе Моуріньо володіли перевагою, але на перерву пішли поступаючись в рахунку. На 63-й хвилині Сассуоло залишився у меншості і не витримав. Дібала ударом з пенальті зрівняв рахунок, а гол Крістенсена на 82-й хвилині приніс римлянам перемогу.

На передматчевій пресконференції тренер Роми Жозе Моуріньо висловив сумніви у компетентності арбітра. Федерація футболу Італії розпочала розслідування і може покарати португальського фахівця за недоречні висловлювання.

• Сассуоло - Рома 1:2;
    Голи: Енріке, 25 - Дібала, 76 (пен.), Крістенсен, 82.

Огляд матчу Сассуоло - Рома

Наполі - Інтер 0:3

Центральний матч туру проходив у Неаполі. Чинний чемпіон приймав лідера поточного сезону Інтер. І схоже, що в Серії А буде новий переможець. Наполі нічого не зміг вдіяти з командою Індзагі і програв 0:3. Чалханоглу відкрив рахунок на 44-й хвилині, а у другому таймі Барелла та Тюрам добили неаполітанців.

• Наполі - Інтер 0:3;
    Голи: Чалханоглу, 44, Барелла, 62, Тюрам, 85.

Огляд матчу Наполі - Інтер

Торіно - Аталанта 3:0

Закінчував ігрову програму чотирнадцятого туру матч Торіно - Аталанта. Поєдинок приніс дещо несподіваний результат. При практично рівній грі Торіно зміг розгромити суперника. Дубль на рахунку Дувана Сапати.

• Торіно - Аталанта 3:0;
    Голи: Д. Сапата 22, 90+5, Санабрія 56 (з пенальті).

Огляд матчу Торіно - Аталанта

Після чотирнадцяти турів Інтер йде на першому місці, зберігаючи відрив від Ювентуса у два очки. Поки що чинний чемпіон Наполі відстає від лідера вже на 11 очок.

Поєдинки п’ятнадцятого туру відбудуться 8, 9, 10 та 11 грудня. Ювентус зіграє з Наполі, а Мілан завітає у гості до розлюченої Аталанти.

Фіаско чемпіона та гол Маліновського: огляд 14-го туру Серії А 1