Тренеру загрожує покарання від Федерації футболу Італії

Моуріньо
Браво, федерація! Фото: Gettyimages.com

Італійська федерація футболу розпочала розслідування щодо не дуже коректних висловлювань Жозе Моуріньо. Тренер Роми, яка поступово підбирається до лідерів, знов дозволив собі неприховану критику на адресу суддів.

Федерація футболу Італії почала розгляд справи головного тренера Роми Жозе Моуріньо, повідомляє ANSA. Перед матчем 14-го туру Серії А проти Сассуоло фахівець засумнівався у компетентності призначеного на матч арбітра Маттео Марченаро. Претензії португальський тренер Роми висловив на пресконференції.

"Чесно кажучи, я маю побоювання через суддю. Він уже тричі працював на наших матчах. Не думаю, що він має емоційну стабільність для роботи на такому рівні. Це не просто матч Сассуоло – Рома. Ми відстаємо від зони Ліги чемпіонів на три очки, це дуже важлива гра для нас. Немає спокою ні через арбітра, ні через VAR, з яким нам теж часто не щастило", - сказав тренер Роми.

Щодо самого матчу, то Рома перемогла з рахунком 2:1. Римляни володіли перевагою. Але програли перший тайм. Після перерви Сассуоло залишився у меншості і пропустив два м’ячі.

• Сассуоло - Рома 1:2;
    Голи: Енріке, 25 - Дібала, 76 (пен.), Крістенсен, 82.

Турнірне становище

Безпрограшна серія з чотирьох матчів дозволила Ромі піднятись на четверту сходинку турнірної таблиці. В активі столичної команди 24 очки після 14-ти турів. У наступному поєдинку підопічні Жозе Моуріньо вдома зіграють з Фіорентиною, яка йде на шостому місці.