Битва Юве з Інтером та дебют 15-річного: огляд 13 туру Серії А

Інтер втримався на першій сходинці турнірної таблиці

Серія А  Франческо Камарда Мілан
Ювентус та Інтер розділили очки, а Франческо Камарда (Мілан) став наймолодшим гравцем Серії А Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі тринадцятого туру Серії А. Інтер розійшовся миром з Ювентусом та залишився лідером. 15-річний дебютант Мілана Франческо Камарда став наймолодшим футболістом в історії Серії A.

Поєдинки тринадцятого туру Серії А проходили 25, 26 та 27 листопада. Перший м’яч за Дженоа забив Руслан Маліновський. Голом відзначився і Віктор  Коваленко, але пізніше забитий м’яч записали як автогол захисника.

Салернітана - Лаціо 2:1

Відкривав ігрову програму тринадцятого туру поєдинок Салернітана - Лаціо. Наприкінці першого тайму Іммобіле вивів гостей вперед, реалізувавши пенальті. Іммобіле став першим гравцем, якому вдалось забити 100 виїзних голів у Серії А. У другому таймі Салернітана не тільки відігралась, а і здобула три очки. Ця перемога стала для Салернітани першою у поточному чемпіонаті.

• Салернітана - Лаціо 2:1;
    Голи: Кастанос, 55, Кандрева, 66 - Іммобіле, 43 (пен.).

Огляд матчу Салернітана - Лаціо

Мілан - Фіорентина 1:0

Перед поєдинком з Фіорентиною Мілан мав серію з чотирьох матчів без перемог у Серії А. Ернандес ударом з одинадцятиметрової позначки у компенсований до першого тайму час вивів Мілан вперед. У другій половині матчу Фіорентина переграла суперника за всіма статтями, але забити так і не змогла.

Історична подія сталась на 84-й хвилині матчу. На поле вийшов форвард Мілана Франческо Камарда. На момент дебюту йому було 15 років та 260 днів. Він став наймолодшим футболистом, який грав у Серії А.

• Мілан - Фіорентина 1:0;
    Гол: Ернандес 45+1 (пен.).

Огляд матчу Мілан - Фіорентина

Аталанта - Наполі 1:2

Під час паузи на матчі збірних у Наполі змінився тренер. Команду очолив Вальтер Маццаррі. У першому матчі нового наставника діючий чемпіон Італії здолав амбіційну Аталанту. Перемогу Наполі приніс влучний удар Ельмаса на 79-й хвилині.

• Аталанта - Наполі 1:2;
    Голи: Лукман, 53 - Кварацхелія, 44, Ельмас, 79.

Огляд матчу Аталанта - Наполі

Кальярі - Монца 1:1

Доссена вивів Кальярі вперед на 10-й хвилині матчу. Господарі домінували у першому таймі, але збільшити перевагу не змогли. У другій половині матчу краще виглядала вже команда гостей. Монца зрівняла рахунок та здобула один бал.

• Кальярі - Монца 1:1;
    Голи: Доссена, 10 - Марич, 61.

Огляд матчу Кальярі - Монца

Фрозіноне - Дженоа 2:1

Руслан Маліновський матч проти Фрозіноне розпочав у стартовому складі Дженоа і на 38-й хвилині потужним ударом з-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок. Втім Монтерізі на 4-й компенсованій до другого тайму хвилині приніс Фрозіноне перемогу.

• Фрозіноне - Дженоа 2:1;
    Голи: Суле, 34, Монтерізі, 90+4 - Маліновський, 38.

Огляд матчу Фрозіноне - Дженоа

Емполі - Сассуоло 3:4

В цьому поєдинку була справжня злива голів. Вже на початку матчу господарі заробили пенальті, який реалізував Капуто. На перерву команди пішли за рахунку 2:2. Берарді на 66-й хвилині вивів Сассуоло вперед. Віктор Коваленко вийшов на заміну на 70-й хвилині і на 86-й хвилині забив, але пізніше гол переписали на захисника Сассуоло Вінью. Проте втримати нічию господарі не змогли. Берарді на 90+2-й хвилині приніс перемогу Сассуоло.

• Емполі - Сассуоло 3:4;
    Голи: Капуто, 4 (пен.), Фаццині, 25, Вінья, 86 (автогол) - Пінамонті, 9, М. Енріке, 20, Берарді, 66 (пен.), 90+2.

Огляд матчу Емполі - Сассуоло

Рома - Удінезе 3:1

Удінезе у цьому сезоні зіграв внічию 8 матчів з 13. У поєдинку з Ромою гості тримали нічийний рахунок до 81-й хвилини. Але Дібала зміг вивести столичну команду вперед, а Ель-Шаараві на 90-й хвилині остаточно довів перевагу Роми.

• Рома - Удінезе 3:1;
    Голи: Манчіні, 20, Дібала, 81, Ель-Шаараві, 90 - Товен, 57.

Огляд матчу Рома - Удінезе

Ювентус - Інтер 1:1

У центральному матчі туру Ювентус приймав лідера чемпіонату Інтер. Влахович на 27-й хвилині вивів господарів вперед, але через 6 хвилин Лаутаро Мартінес зрівняв рахунок. У другому таймі команди більше турбувались про безпеку власних воріт, тож цифри на табло не змінились.

• Ювентус - Інтер 1:1;
    Голи: Влахович, 27 - Мартінес, 33.

Огляд матчу Ювентус - Інтер

Верона - Лечче 2:2

Матч закінчився бойовою нічиєю. Лечче двічі вів в рахунку, але господарям вдалося здобути очко.

• Верона - Лечче 2:2;
    Голи: Нгонге 41, Джуріч 77 - Уден 30, Гонсалес 69.

Огляд матчу Верона - Лечче

Болонья - Торіно 2:0

Закінчував ігрову програму тринадцятого туру матч Болонья – Торіно. Господарі перемогли, забивши два м'ячі у другому таймі. Цікаво, що Болонья лише двічі влучила у площину воріт суперника і обидва удари стали результативними.

• Болонья - Торіно 2:0;
    Голи: Фаббіан 56, Зіркзе 90+1.

Огляд матчу Болонья - Торіно

Турнірне становище

Після тринадцяти турів Інтер зберігає лідерство. Ювентус відстає на два очки, а Мілан - на шість.

Битва лідерів та дебют 15-річного гравця: огляд 13-го туру Серії А 1

Турнірна таблиця Серії А

Поєдинки чотирнадцятого туру відбудуться 1, 2, 3 та 4 грудня. Центральним в ігровій програмі стане протистояння між чемпіоном минулого сезону Наполі та Інтером, який лідирує у сезоні поточному.