Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Будьте обережні!
Шахраї вигадали три нові схеми обману українців під час війни. Вони створюють фейкові сайти «ПриватБанку», дзвонять і представляються співробітниками оператора і повідомляють про державні виплати в месенджерах.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу банку.
Фейкові сайти, схожі на сайт банку
Часто шахраї намагаються імітувати сайт «ПриватБанку». Як відрізнити фейковий сайт від реального? «ПриватБанк» не здійснює виплати на своїх сайтах, не просить заповнити опитування або анкету в обмін на гроші. Офіційний сайт банку: rivatbank.ua
Дзвінки від «працівників» мобільного оператора
Шахраї дзвонять телефоном від імені співробітників мобільного оператора, повідомляють, що ворог, наприклад, підірвав вежу. Потім просять у вас код із SMS – ніби оператор намагається перепідключити клієнта до аналогової системи зв'язку. У жодному разі не називайте коди з повідомлень та паролі до сервісів – так злочинці намагаються отримати доступ до вашої банківської картки.
«Державні» виплати у месенджерах
Ви можете побачити у месенджерах повідомлення про виплати громадянам із переліком банків та посиланнями. Не переходьте за посиланнями, шахраї тільки того й чекають, щоби поцупити ваші дані.
Всю інформацію про виплати від держави та банків дивіться на офіційних сайтах установ.
Нагадаємо, українців просять не брати слухавку із невідомих номерів. Крім того, громадян України попереджають про небезпечні вакансії на сайтах з пошуку роботи.
Також Інформатор писав, що шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.