“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Будьте обережні!
Шахраї вигадали три нові схеми обману українців під час війни. Вони створюють фейкові сайти «ПриватБанку», дзвонять і представляються співробітниками оператора і повідомляють про державні виплати в месенджерах.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу банку.
Фейкові сайти, схожі на сайт банку
Часто шахраї намагаються імітувати сайт «ПриватБанку». Як відрізнити фейковий сайт від реального? «ПриватБанк» не здійснює виплати на своїх сайтах, не просить заповнити опитування або анкету в обмін на гроші. Офіційний сайт банку: rivatbank.ua
Дзвінки від «працівників» мобільного оператора
Шахраї дзвонять телефоном від імені співробітників мобільного оператора, повідомляють, що ворог, наприклад, підірвав вежу. Потім просять у вас код із SMS – ніби оператор намагається перепідключити клієнта до аналогової системи зв'язку. У жодному разі не називайте коди з повідомлень та паролі до сервісів – так злочинці намагаються отримати доступ до вашої банківської картки.
«Державні» виплати у месенджерах
Ви можете побачити у месенджерах повідомлення про виплати громадянам із переліком банків та посиланнями. Не переходьте за посиланнями, шахраї тільки того й чекають, щоби поцупити ваші дані.
Всю інформацію про виплати від держави та банків дивіться на офіційних сайтах установ.
Нагадаємо, українців просять не брати слухавку із невідомих номерів. Крім того, громадян України попереджають про небезпечні вакансії на сайтах з пошуку роботи.
Також Інформатор писав, що шахраї виманюють платіжні дані з банківських карток українців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.