«Треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. В іншому випадку прийдуть інші ТЦК — російські, й це зараз відбувається на окупованих територія України. А там все відбувається повним ходом, повірте мені»
У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Розмова здебільшого стосувалася «зернової ініціативи» та співпраці рф та Туреччини
Лідери росії та Туреччини Володимир Путін та Реджеп Ердоган поговорили по телефону. Під час телефонної розмови Ердоган вдався до подяки на адресу російського диктатора. Так він оцінив згоду путіна продовжити «зернову ініціативу». Також президент Туреччини знову наголошував, що хотів би врегулювати війни в Україні переговорами. Водночас, у кремлі повідомили, наче Ердоган підтримав «принциповий настрій рф» прибрати перешкоди для сільгосппродукції від агресора.
Повідомлення про результати розмови оприлюднили в представництві Офісу президента Туреччини, а своє бачення росія висловила на прокремлівських ресурсах. Загалом, за даними турецької сторони, 25 березня під час дзвінка лідери рф та Туреччини говорили про останні події навколо війни росії проти України.
«Під час переговорів президент Ердоган подякував президенту Путіну за його позитивне ставлення до продовження Чорноморської зернової ініціативи», – зазначили в адміністрації.
Крім цього лідер Туреччини також зазначив, що його країна прагне, аби бойові дії врегулювали якнайшвидше шляхом переговорів. Проте, більше інформації про обговорені теми немає – лише загальні тези про обговорення війни.
Водночас, у кремлі вирішили намалювати дещо більшу підтримку росії з боку Ердогана. Крім згаданої подяки про продовження «стамбульських домовленостей», вони заявили, що президент Туреччини наче «розуміє позицію росії». Це стосувалося саме намагань агресора усунути перешкоди для експорту сільгосппродукції зі своєї території. Жодних підтверджень цього з іншого боку не помічено.
18 березня міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив, що на переговорах офіційно вирішено продовжити угоду на 120 днів. Спочатку жодних суперечок з цього приводу не було, але раптом 20 березня росія заявила, що вирішила скоротити продовження угоди до 60 днів (до 18 травня).
Мета у такого кроку доволі проста – створити ілюзію того, що росія сама все контролює, та може робити будь-що. Водночас, дипломати рф цинічно заявили, що подальше продовження угоди буде залежати «від прогресу в знятті санкцій з росії». Фактично, ризик продовольчої кризи в світі рф традиційно використовує для шантажу.
Нагадаємо, що Медведєв ображено закликав росіян піратити західну музику та фільми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.