“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
В пристрої замовленому на сайті AliExpress виявили реєстратор даних
Китай може виготовляти електронні девайси з реєстратором даних. Отриману інформацію країна може використовувати для власних цілей або ж передавати росії.
Такого висновку дійшов український айтівець та засновник Ukraine Animal Help Андрій Нікішаєв, який замовив через AliExpress плату з реєстратором даних. Чоловік підозрює, що реєстратор там був непроста. Таким чином інформація від користувачів могла передаватися до Китаю чи навіть Росії.
«Отримав з AliExpress плату зарядки з дата-логером для зливу інформації китайцям, а може, й Росії. Тож будьте обережні. Перевіряйте електроніку, яку замовляєте, там може бути все, що завгодно», — зазначив Нікішаєв.
Нікішаєв додав, що планує розпаяти плату та подивитися на вміст. За словами айтівця, це вже не перший випадок, коли AliExpress піймали на шпигунстві. Кілька років тому люди замовили праску, всередині якої був пристрій для злому вай-фай точок. Цей пристрій перепрошивав систему, крав дані та розсилав спам.
Користувачі соцмереж в шпигунство з AliExpress не вірять. Дехто заявляє, що це лише вигадка Нікішаєва й не більше.
«Не в образу, але пост виглядає ніби з передачі по телевізору, де закликають носити шапочки із фольги. Особисто я бачу звичайну плату зарядки на фото, де зробили пасивне охолодження навантаженого елемента таким чином», – пише QA-інженер Максим Богохвал.
А інші стверджують, що на плата виглядає щонайменше неприродньо. Й додають, що навіть в китайських девайсах, деякі елементи апріорі не мають бути.
«Тільки якщо загуглити оригінальну плату (навіть на «Аліці»), цього елемента там бути не повинно й близько. Та й з досвіду навіть китайська електроніка з-під конвеєра так мило не виглядає», – зазначив Goland Developer Денис Скрипник.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ЗСУ отримали автономні розвідувальні центри Skykit, щоб стежити за росіянами з космосу. А ще про те, як в Німеччині спіймали розвідника фсб рф, який полював на координати HIMARS в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.