Експерт переконаний, що біткоїн не потребує Ethereum, Solana або нових альткоїнів для свого довгострокового успіху
Біткоїн може подолати позначку 80 тисяч доларів у IV кварталі 2024 року. Для того, аби цифрова валюта зросла в ціні необхідно виконати декілька умов. Про це заявив директор з інформаційних технологій (CIO) біржі Bitwise Метт Хоуган.
Це, зокрема, таке: вибори президента у США. Хоуган вважає перемогу республіканців на чолі з Дональдом Трампом більш позитивним результатом. За його словами, для процвітання Bitcoin «не потрібні політики, потрібно щоб вони пішли з дороги»; зниження процентної ставки Федеральною резервною системою США (ФРС) і глобальний стимул. До останнього він відніс «фіскальні стимули від Китаю». Наявність тільки цих двох чинників, включно з додатковим зниженням ставки на 50 базисних пунктів до кінця 2024 року, може спричинити ралі в IV кварталі, впевнений експерт; стабільний період «без сюрпризів». Тут йдеться про великі банкрутства і скандали, які могли б підірвати репутацію і, як наслідок, впевненість в індустрії.
«Деякі Bitcoin-максималісти зненавидять мене за ці слова, але я думаю, що більш широке зростання ринку допомогло б закріпити успіх. Проясню, Bitcoin не потребує Ethereum, Solana або нових альткоїнів для свого довгострокового успіху. Насправді йому часто шкодять махінації в просторі альткоїнів. Але якщо ми збираємося отримати у короткостроковій перспективі зростання до $100 000 всього за декілька місяців — було б корисно, щоб на ринку поширилися прокриптові настрої», - заявив Хоуган.
Також експерт зазначив, що вірить у зростання вище $80 000 у 2025 році незалежно від факторів впливу. Однак для зростання в короткостроковій перспективі необхідно, щоб вони матеріалізувалися.
За підсумками минулого місяця, біткоїн подорожчав на 7,3%, йдеться в огляді видання "Мінфін". Станом на ранок 30 вересня його зростання за місяць було ще суттєвішим — близько 7,8%, і якби цей показник втримався до кінця дня, то цей вересень став би найуспішнішим в історії криптовалюти. Однак незначне зниження ціни не дозволило зафіксувати рекорд. Виключенням стала хіба Нова Зеландія та деякі тихоокеанські острови, де день завершився раніше, ніж почалося падіння крипти.
Впродовж місяця головна криптовалюта відчувала значні коливання. Її ціна опускалася до $53,4 тис., а інколи впевнено перевищувала $66 тис., а завершила місяць на позначці близько $64 тис. Загалом для крипторинку місяць виявився вдалішим, ніж для біткоїна. Його загальна капіталізація зросла на 11% і перетнула позначку $2,41 трлн. Зростання ринку вплинуло і на криптовалютний індекс страху та жадібності. На початку осені він перебував у зоні «страху» — 26 балів зі 100 можливих, а на завершення місяця «жадібність» почала домінувати — показник сягнув 61 балу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.