“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Інформатор роз'яснить, як щоденний екранний час впливає на ваше благополуччя і здоров'я
Пандемія обмежила всіх нас в пересуваннях. Знерухомлені, ми проводимо час за гаджетами, але ненормована робота або відпочинок з їх участю можуть призвести до проблем зі здоров'ям.
Інформатор з посиланням на Popular Science розповість, що таке щоденне екранний час, і яким він повинен бути, щоб ми могли уникнути стресу і безсоння.
Важливо пам'ятати, що занадто довге фокусування очей (і розуму) на пристрої негативно позначається на нашому здоров'ї. При цьому, вчені відзначають, що щотижневий екранний час, який кожен з нас проводить за гаджетами, поступово збільшувався з роками.
Відповідно до звіту дослідницької некомерційної групи Common Sense Media за 2019 рік, підлітки в середньому проводять в мережі в середньому 7 годині 22 хвилини вільного часу. Крім часу, витраченого на використання пристрою в школі.
Для дорослих ці цифри ще більш приголомшливі. Багато опитувань і досліджень, зокрема, опитування Pew Research у 2018 році показало, що більшість з нас проводять дуже багато часу перед екранами,наприклад , майже третина дорослих американців перебувають в мережі більше кількох разів на день.
На сьогоднішній день не існує прямих доказів зв'язку між переважною кількістю часу, проведеним біля екрану і психічними розладами. А ось зі сном можуть початися проблеми. Особливо в тому випадку, якщо екрану багато на ніч.
Як створити баланс між екраном і життям
Можливо, екранний час не є коренем усіх зол, але це не означає, що це не впливає на нашу здатність розслаблятися. Ось що потрібно пам'ятати про гігієну сну, щоб наше цифрове життя не підірвало фізичне здоров'я.
Рахуйте свій екранний час. Важливим є те, як ми використовуємо свій екранний час. Проведення вечора віртуального перегляду шоу або фільму з друзями може стати відмінним способом поспілкуватися в ці важкі часи і зробити заняття позитивним. З іншого боку, нескінченна прокрутка сайтів соціальних мереж без будь-якого конкретного порядку денного навряд чи поліпшить настрій і майже напевно ускладнить засинання.
Використовуйте один пристрій за раз. Хоча в наші дні багатозадачність часто хвалять, зосередження уваги на одному пристрої дозволить нам виконати поставлене завдання швидше, а в кінцевому підсумку потенційно обмежить щоденне використання екрану.
Не беріть телефон з собою на прогулянки, до парку і вже тим більше - до ліжка. Дивитися в Instagram або читати новини, коли ви намагаєтеся підготувати свій розум до сну, є абсолютно зайвим. Чи не відчули цього поки? Рано чи пізно відчуєте. Заспокоєння розуму - ключова частина засипання і збереження глибокого сну, під час якого організм по-справжньому відпочиває. А тому відкладіть гаджети за якийсь час до того, як вирішите виспатися.
Раніше Інформатор повідомляв, що таке домашнє насильство, і як діяти, якщо вас торкнулася ця проблема.
Також повідомлялося,що таке принцип активної згоди, і як це працює .