Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Після цього прокуратура матиме право клопотати до суду про обрання запобіжного заходу
Вже у суботу, 27 травня, відбудеться засідання Вищої ради правосуддя. На ньому розглядатимуть подання про згоду на затримання судді Олексія Тандира, який влаштував смертельну ДТП у Києві.
Про це повідомляє пресслужба ВПР. Відомо, що подання на згоду зробив заступник генерального прокурора Антон Войтенко.
Відомо, що Вища рада правосуддя є колегіальним та незалежним конституційним органом держвлади та суддівського врядування. Її члени можуть надати згоду на затримання судді та утримання його під вартою або арештом.
Після цього прокуратура зможе клопотати до суду про обрання запобіжного заходу винуватцю ДТП. Втім, якщо згоди не досягнуть, суддю арештувати буде неможливо.
У ніч проти 26 травня у Києві на проспекті Берестейський сталася ДТП. Голова Макарівського районного суду Київської області Олексій Тандир збив на смерть нацгвардійця, який ніс службу на блокпосту.
ЗМІ повідомили, що він сів за кермо у стані алкогольного сп’яніння. На місці аварії Тандир відмовився здавати аналіз на вміст алкоголю та наркотиків.
Пізніше стало відомо ім'я нацгвардійця, який загинув 26 травня у Києві під час ДТП, скоєного суддєю Макарівського районного суду Олексієм Тандиром. Вадимові Бондаренку було лише 23 роки. Його батько воює на Донбасі І сам він також просився на фронт захищати Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.