Головна
Україна
18:15, 24 Листопада
Информатор UA

Интро

У середу, 23 листопада, рф завдала масованої атаки по Україні. У деяких містах після ракетної атаки стався повний блекаут. ДТЕК частково відновив електропостачання в Києві. Однак в столиці діють екстрені обмеження. Про це повідомили в компанії ДТЕК, - передає Інформатор. Зокрема зазначається, аварійники частково відновили електропостачання в Києві після вчорашнього масованого обстрілу. Проте, станом на 17:20 24 листопада 70% житлового фонду Києва знаходяться в режимі аварійного відключення електроенергії. "Водночас за вказівкою системного оператора НЕК "Укренерго", в Києві наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми", - сказано у повідомленні КМДА. Cтаном на ранок, було відновлено подачу електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури - перш за все, водопостачання та лікарень. Наразі продовжують працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання. За ніч було відремонтовано дві транзитні лінії, що подають напругу на лівий берег Києва. Станом на другу половину дня продовжується ремонт ліній ДТЕК "Київські електромережі", які були пошкоджені через атаку. Зазначається, що це дозволить відновити подачу електроенергії для частини побутових клієнтів, що лишаються без світла відучора. При цьому водопостачання в усіх районах столиці відновлено. Подекуди фіксуються проблеми з тиском води в мережі. Зазначається, що ремонтні та аварійні бригади Києва працюють над відновленням теплопостачання у посиленому режимі. Яка ситуація в енергосистемі України станом на 24 листопада Енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої хвилі російських ракетних ударів. Ціллю ворожої атаки 23 листопада стали переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема Україні і Молдови наразі об’єднана і працює синхронно з європейською континентальною мережею. В Україні ситуація залишається складною, але контрольованою. Через специфіку атаки, яка спричинила зупинку атомних електростанцій, відновлення аварійно-відновлювальні роботи тривають довше, ніж після попередніх атак. Наразі всі електростанції в Україні поступово повертаються в роботу: спочатку гідро та теплоелектростанції, пізніше – атомна генерація. На вечір 24 листопада прогнозують зменшення дефіциту в системі. Українців, яким вже повернули енергоживлення, просять не нехтувати заходами економії електроенергії. Раніше ми писали, як у Києві сповіщатимуть про повітряну загрозу, якщо немає світла. Де можна зігрітись та зарядити телефон дивіться тут. Про затримку потягів детальніше тут.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.      

ДТЕК частково відновив постачання світла у Києві: скільки людей досі без електроенергії

Читать на русском

В столиці продовжують діяти екстренні обмеження

Читать на русском
ДТЕК частково відновив постачання світла у Києві: скільки людей досі без електроенергії
Ілюстративне фото

В столиці продовжують діяти екстренні обмеження

У середу, 23 листопада, рф завдала масованої атаки по Україні. У деяких містах після ракетної атаки стався повний блекаут. ДТЕК частково відновив електропостачання в Києві. Однак в столиці діють екстрені обмеження.

Про це повідомили в компанії ДТЕК, - передає Інформатор. Зокрема зазначається, аварійники частково відновили електропостачання в Києві після вчорашнього масованого обстрілу. Проте, станом на 17:20 24 листопада 70% житлового фонду Києва знаходяться в режимі аварійного відключення електроенергії.

"Водночас за вказівкою системного оператора НЕК "Укренерго", в Києві наразі застосовані екстрені обмеження електропостачання. Тому частина споживачів зараз тимчасово без електропостачання, відповідно до потреб енергосистеми", - сказано у повідомленні КМДА.

Cтаном на ранок, було відновлено подачу електроенергії на об’єкти критичної інфраструктури - перш за все, водопостачання та лікарень. Наразі продовжують працювати над подачею електроенергії на середні об’єкти теплопостачання.

За ніч було відремонтовано дві транзитні лінії, що подають напругу на лівий берег Києва. Станом на другу половину дня продовжується ремонт ліній ДТЕК "Київські електромережі", які були пошкоджені через атаку. Зазначається, що це дозволить відновити подачу електроенергії для частини побутових клієнтів, що лишаються без світла відучора.

При цьому водопостачання в усіх районах столиці відновлено. Подекуди фіксуються проблеми з тиском води в мережі. Зазначається, що ремонтні та аварійні бригади Києва працюють над відновленням теплопостачання у посиленому режимі.

Яка ситуація в енергосистемі України станом на 24 листопада

Енергосистема поступово відновлюється після сьомої масованої хвилі російських ракетних ударів. Ціллю ворожої атаки 23 листопада стали переважно об’єкти генерації, що спричинило системну аварію та масові знеструмлення споживачів в Україні та Молдові. Енергосистема Україні і Молдови наразі об’єднана і працює синхронно з європейською континентальною мережею. В Україні ситуація залишається складною, але контрольованою. Через специфіку атаки, яка спричинила зупинку атомних електростанцій, відновлення аварійно-відновлювальні роботи тривають довше, ніж після попередніх атак.

Наразі всі електростанції в Україні поступово повертаються в роботу: спочатку гідро та теплоелектростанції, пізніше – атомна генерація. На вечір 24 листопада прогнозують зменшення дефіциту в системі. Українців, яким вже повернули енергоживлення, просять не нехтувати заходами економії електроенергії.

Раніше ми писали, як у Києві сповіщатимуть про повітряну загрозу, якщо немає світла. Де можна зігрітись та зарядити телефон дивіться тут. Про затримку потягів детальніше тут

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 
ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.