У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Супутниця підозрюваного у хабарництві написала заяву про звільнення за власним бажанням
Світлана Гринкевич, яка є дружиною підозрюваного в хабарництві підприємця Ігоря Гринкевича, була звільнена зі Львівської політехніки. Професорка написала заяву за власним бажанням. Цьому передувало оголошення студентів вишу про пікет з вимогою позбавити Гринкевич роботи.
Через тиждень після затримання чоловіка, з 8 січня, вона взяла відпустку "за сімейними обставинами". До цього Гринкевич, яка має ступінь докторки економічних наук, працювала заступницею завідувача кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки. Про це з посиланням на відповідь представників ВНЗ у четвер, 11 січня, повідомило видання Zaxid.net.
"(У виші) розповіли, що відповідно до наказу від 11 січня Світлана Гринкевич звільнена з посади професорки кафедри маркетингу та логістики. Вона написала заяву на звільнення "за власним бажанням", - йдеться у публікації.
Напередодні, 10 січня, студенти оголосили про пікет Львівської політехніки з вимогою звільнити Гринкевич з роботи. Керівник львівського осередку ГО "Українські студенти за свободу", студент політехніки Роман Мацуєв зазначив, що акція була запланована на п’ятницю, 12 січня, біля головного корпусу університету.
За даними YouControl, Світлана Гринкевич є співзасновницею благодійного фонду Hope.UA, яким керує її син Роман Гринкевич. Також вона є співвласницею низки фірм родинного бізнесу Гринкевичів.
Проти Ігоря Гринкевича було порушено кримінальне провадження за фактом оборудок із закупівлями одягу та білизни для Збройних сил України. Компанії львівського бізнесмена виграли 23 тендери на постачання Міністерству оборони одягу на понад 1,5 млрд грн. Також у суспільстві виникло обурення, коли дорослі діти Гринкевича хвалились у соцмережах розкішним життям, яке вони живуть під час повномасштабної війни.
Гринкевич намагався відкупитися від співробітників Державного бюро розслідувань і спробував дати хабаря одному із керівників Головного слідчого управління ДБР. Підприємець пропонував йому 500 тисяч доларів, але правоохоронець відмовився. Бізнесмена затримали.
Згодом пресслужба ДБР повідомила, що майно, яке належить скандальному Ігорю Гринкевичу, було заарештоване судом. Також проводились обшуки в його помешканні. Слідство триває.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.