Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Як виявилося, контакт із домашніми кішками у ранньому віці позитивно впливає на формування імунної системи
Любителі пухнастих мурлик стверджують, що їхні домашні вихованці мають позитивний вплив на самопочуття. І з ними погоджуються вчені, які протягом останніх років провели безліч досліджень щодо впливу котів на стан здоров'я людини. І це чудова нагода завести вдома кішку або подякувати своєму улюбленцю за його допомогу.
Деякі люди з народження мають реакцію на шерсть. Тому вони не заводять тварин або купують корм для кішок, що зменшує їхню алергенність. Але реакція може з'являтися з віком, і, на подив, наявність будинку тварин зменшує таку ймовірність. Вчені зі Швеції опублікували у журналі Plos ONE результати дослідження, в якому взяли участь 1078 дітей віком від 7 до 9 років. З'ясувалося, що якщо кішки в їхніх сім'ях були з перших днів життя дітей, то малюки рідше страждали від алергічних реакцій і не так часто хворіли на астму. Кількість тварин також впливало результат. Так, з віком зіткнулися з алергією:
Як виявилося, контакт із домашніми кішками у ранньому віці позитивно впливає на формування імунної системи.
Вчені, які репрезентують університет Міннесоти, вивчили, як кішки впливають на здоров'я серця. З'ясувалося, що власники цих вихованців стикаються з інфарктом на 30% рідше, ніж ті, хто не має тварин. Опитування Mental Health Foundation також показало, що вихованці допомагають справлятися зі стресовими станами та заспокоюють перед сном. Дослідження передбачає, що людям старшого покоління домашні улюбленці можуть допомогти підтримувати здоровий мозок.
Фахівці з університету Мічигана опублікували в журналі ScienceAlert дослідження на тему впливу кішок та собак на гостроту розуму. Їхня наукова робота показала, що люди старше 50 років рідше стикаються з деменцією, якщо у них є вихованець. Особливо корисними тварини виявились для людей після 65 років. Спілкування з кішками та собаками тривалий час (від 5 років) допомагає їх власникам краще запам'ятовувати інформацію та не втрачати когнітивні функції. До того ж разом із вихованцем люди відчували себе менш самотніми, що знижувало рівень стресу.