«Донбас» всуху обіграв аутсайдера, «Білий Барс», закинувши першим, розгромно програв «Краматорську»

Форвард «Донбасу» Андрій Сигарьова закинув 5 шайб у ворота «Крижаних Вовків».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У суботу, 28 листопада, відбулися два поєдинки дванадцятого туру Української хокейної ліги, «Крижані Вовки» які займають останнє місце в турнірній таблиці, брали лідера регулярного чемпіонату «Донбас», а «Краматорськ» зустрівся з «Білим Барсом».

У Броварах в матчі «Крижаних Вовків» з «Донбасом» перший період закинутих шайб не приніс. Воротар команди господарів Стельмах раз по раз відбивав кидки гравців «Донбасу», зокрема свої моменти не реалізували Мільохін, Монс, Пересунько і Туркін. У свою чергу воротар «Донбасу» Олексій Трифонов не дозволив Андрющенку переграти себе і закинути шайбу.

На 25-й хвилині Сигарьов на дальній штанзі замкнув передачу Коренчука і вивів «Донбас» вперед. Другу шайбу форвард «Донбасу» провів на 32-й хвилині, у ближньої штанги відправивши шайбу у порожні ворота. А через три хвилини Сигарьов оформив хет-трик. Четверту шайбу «Донбасу» у верхній кут з п'ятачка закинув Костиков.

Сигарьов вирішив не зупинятися на досягнутому, і на 42-й і 50-й хвилинах провів ще дві шайби у ворота «Крижаних Вовків». На 55-й хвилині сталася бійка між Костіковим та Фолтіним. Обидва гравці отримали дисциплінарний штраф і відправилися до роздягальні. У підсумку перемога «Донбасу» 6: 0 і шутаут голкіпера клубу Олексія Трифонова.

У другому матчі ігрового дня у Дружківці на арені «Альтаїр» «Краматорськ» грав з «Білим Барсом». Гості відкрили рахунок вже на 3-й хвилині - Благой з передачі Бородая відправив шайбу у дальню дев'ятку. Господарі відігралися досить швидко. На 6-й хвилині Кривошапкін реалізував чисельну перевагу своєї команди. А через хвилину Кривошапкін записав на свій рахунок другу шайбу в грі, вивівши «Краматорськ» вперед. На останній хвилині першого періоду Жвачкін з п'ятачка провів третю шайбу у ворота Кучера.

Другий період проходив у рівній боротьбі. Але на 34-й хвилині Карпенко з п'ятачка проштовхнув шайбу у ворота «Білого Барса». На 45-й хвилині Подзіньш кидком з середньої дистанції відправив п'яту шайбу у ворота «Білого Барса». А ще за дві хвилини Карпенко зробив рахунок 6: 1 на користь «Краматорська». «Білий Барс» отримав перевагу 5 на 3, і Ружников на 50-й хвилині трохи скоротив розрив в рахунку. Через п'ять хвилин Ципнятов замкнув передачу на дальній штанзі, закинувши сьому шайбу.

• «КрижаніВовки» - «Донбас» 0: 6 (0: 0, 0: 4, 0: 2);
  • «Краматорськ» - «Білий Барс» 7: 2 (3: 1, 1: 0, 3: 1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 29 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинку 11-го туру УПЛ «Львів» -«Маріуполь»,про велику виїзну перемогу «Зорі» в Лізі Європи, а також про матчі Української хокейної ліги .