«Донбас» обіграв «Сокіл», «Маріуполь» здолав «Білий Барс» у матчах п'ятнадцятого туру Української хокейної ліги

«Донбас» у турнірній таблиці наблизився до «Сокола» на відстань одного очка.

Ударний другий період дозволив "Донбасу" відсвяткувати перемогу у матчі з лідером. «Маріуполь» лише у третьому періоді остаточно зламав опір «Білого Барса».

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У п'ятницю, 5 листопада, в УХЛ відбулися два матчі п'ятнадцятого туру. Центральний поєдинок туру проходив у Краматорську. Чинний чемпіон УХЛ «Донбас» приймав лідера цього сезону київський «Сокіл». Команди грали у таких складах:

Донбас: Макаров (Дяченко); Пангелов-Юлдашев – Соколовський, Жульдиков – Фірсов, Андрійків – Галигін, Ігнатенко; Сигарьов – Бірюков – Шишлянников, Медведєв – Туркін (А) – Лялька (А), Спруктс – Захаров (К) – Пересунько, Садовиков – Буценко – Коренчук.

Сокіл:  Кубрицький (Оганджанян); Герцик – Мажуга, Хайруллов – Рибалко, Давидов – Алексєєв, Сисак – ; Рубан – Кузьменко – Міхнов (К), Васильєв – Німенко (А) – Павленко, Єлисєєнко – Смирнов – Андрущенко (А), Гончаренко – Панченко – Коржилецький.

На початку матчу «Донбас» отримав чисельну перевагу та влаштував обстріл воріт «Сокола». Оборона та голкіпер команди гостей зіграли надійно та вберегли свої ворота від пропущеної шайби. А коли команди грали у повних складах «Донбас» відкрив рахунок. На 8-й хвилині Сигаров праворуч увірвався в зону "Сокола" і точно кинув у дальній кут. Через 4 хвилини "Сокіл" отримав чисельну перевагу 5 на 3, але реалізувати її не зміг.

Відігрався «Сокіл» на початку другого періоду. Смирнов, зігравши на добиванні після кидка Мажуги від синьої лінії, з п'ятачка відправив шайбу до сітки. Рахунок залишався рівним зовсім недовго. На 25-й хвилині Сигаров вивів "Донбас" уперед. Через чотири хвилини Лялька кидком у лівий верхній кут воріт «Сокола» зміцнив перевагу «Донбасу». "Сокіл" змінив голкіпера, але вже через 48 секунд після появи на майданчику Оганджанян пропустив. Автором шайби став Пересунько. На 33-й хвилині Фірсов втік у контратаку і кидком під поперечину зробив рахунок 5:1. Наприкінці другого періоду Рубан трохи скоротив відставання «Сокола», реалізувавши більшість.

"Сокіл" продовжив скорочувати відставання, втретє реалізувавши чисельну перевагу. На 46-й хвилині Рибалко відзначився влучним кидком від синьої лінії. Через 5 хвилин Німенко скоротив різницю у рахунку до мінімуму. Однак Медведєв охолодив запал «Сокола», закинувши на 53-й хвилині. «Донбас» здобув перемогу та перервав переможну серію «Сокола», яка тривала 13 матчів.

У другому поєдинку дня зустрілися «Маріуполь та «Білий Барс». Склад команд:

Маріуполь: Дуве (Квасенко); Артамонов – Кудряшов, Алексєєв – Лисенко, Декало – Матусевич, Зуєв – Олендаренко; Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Благий (А) – Твердохлібов – Костиков, Чердак – Лизин – Тютченко, Бабинець – Ружніков – Янішевський.

Білий Барс:  Майко (Півгородник); Грицюк – Дахновський, Гребеник (А) – Козловський, Собко – Шевчук, Іщенко – Кисельов; Качан – Бородай – Куцевич (К), Брага – Попережай – Стецюра, Удовиченко – Лісников – Собченко, Баглай – Трошкін – Бойко.

Господарі відкрили рахунок на 4-й хвилині. Твердохлібов із передачі Щербатова вивів «Маріуполь» вперед. На 12-й хвилині Чердак провів у ворота «Білого Барса» другу шайбу. Через 33 секунди Дахновський скоротив відставання. А ще через 13 секунд Стецюра зовсім зрівняв рахунок. Маріуполь знову вийшов вперед на 18-й хвилині завдяки точному кидку Мільохіна.

На 28-й хвилині Алексєєв, реалізувавши чисельну перевагу, закинув у ворота "Білого Барса" четверту шайбу. На останній хвилині другого періоду гості знову скоротили різницю в рахунку - Бородай проштовхнув ігровий снаряд під голкіпером "Маріуполя".

На початку третього періоду, а точніше на 42-й секунді, Алексєєв кидком у правий верхній кут зробив рахунок 5:3. Через 5 хвилин Ружніков вразив вільний кут воріт «Білого Барса». Янішевський, реалізувавши вихід віч-на-віч, закинув сьому шайбу у ворота гостей. На останній хвилині матчу Кудряшов кидком із гострого кута встановив остаточний рахунок у матчі.

• "Донбас" - "Сокіл" 6:4 (1:0; 4:2; 1:2);
  • "Маріуполь" - "Білий Барс" 8:3 (3:2; 1:1; 4:0).

Турнирная таблица УХЛ
Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 6 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід поєдинку «Зоря» – ЦСКА Софія та підсумки матчів четвертого туру Ліги Європи та Ліги конференцій, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .