Доба на Донбасі: бойовики 3 рази порушили режим «тиші», поранений військовий

Активність бойовиків спостерігалася поблизу Причепилівки

Доба на Донбасі: бойовики 3 рази порушили режим «тиші», поранений військовий

Впродовж минулої доби, 12 січня, бойовики на Донбасі 3 рази порушили режим припинення вогню. Внаслідок обстрілу поранено одного українського військового.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центру штабу операції Об'єднаних сил.

Так, у бік Причепилівки супротивник двічі відкривав вогонь з ручних та станкових протитанкових гранатометів.

У районі Новозванівки окупанти обстрілювали позиції українських захисників з мінометів 120-го калібру.

Внаслідок обстрілу один військовослужбовець зі складу ООС отримав бойове травмування. Стан його здоров'я – задовільний.

З початку цієї доби, 13 січня, порушень режиму припинення вогню не зафіксували.

Нагадаємо, у США запропонували надати Україні статус країни НАТО+.

Крім того, у 2021 році в Україні засудили чотири десятки організаторів фейкового «референдуму» у Луганській області. 

Також ми писали, що прокуратура розслідує недбале ставлення до служби через загибель на Донеччині двох військових. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити