До Житомира доставили другу партію супутникового інтернету Starlink

Читать на русском

Starlink – це проект компанії SpaceX, що надає доступ клієнтам до широкосмугового інтернету.

Читать на русском
До Житомира доставили другу партію супутникового інтернету Starlink

Starlink – це проект компанії SpaceX, що надає доступ клієнтам до широкосмугового інтернету.

До Житомира прибула друга партія супутникового інтернету Starlink від Ілона Маска. Це допоможе забезпечити більш стабільне з'єднання на території регіону.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Житомирської міської ради

«Вдруге Житомир отримує обладнання Starlink. Спасибі Мінцифрі та особисте спасибі Ілону Маску! Житомир вже свого часу допоміг у розвитку космічних технологій: ім'я нашого уродженця Сергія Павловича Корольова говорить саме за себе. А тепер Ви допомагаєте Житомиру», - йдеться у повідомленні.

 

Зазначимо, Starlink – це проект компанії SpaceX, який надає доступ клієнтам до широкосмугового інтернету за допомогою супутників на орбіті. Запустили його у 2020 році в США та Канаді, поступово поширюючи світом. Тепер пріоритетом стала саме Україна, і термінали їдуть до нас.

Швидкість такого інтернету становить до 1 Гб/с для кожного абонента. Використовувати його можна у будь-якій точці, яку покриває мережа супутників. У Державній службі спеціального зв'язку зазначили, що використовувати його можна буде як у цивільних, так і військових цілях.

Нагадаємо, додаток Starlink Ілона Маска став найбільш завантажуваним в Україні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.