Головна
Життя
10:37, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні є правила звернення до лікаря. До одних лікарів потрібне направлення, а до інших ні.Без направлення можна потрапити до сімейного лікаря, терапевта, педіатра. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наНаціональну службу здоров'я України. Через війну, в зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях діють паперові направлення до лікарів. Тому лікар може виписати паперове направлення до лікаря-спеціаліста. Електронне направлення не потрібне для виклику екстреної медичної допомоги. Вона надається безоплатно усім, без направлення й декларації. До деяких лікарів-спеціалістів можна звернутися без направлення: гінеколог; психіатр; нарколог; стоматолог; фтизіатр; педіатр; лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями. НСЗУ оплатить такий візит за пацієнта. Саме сімейний лікар частіше за все вирішує, чи потрібно направляти пацієнта до спеціалізованого лікаря. Нагадаємо,можуть отримати лікування та допомогу за кордоном. Крім того, в Україні пройтигастроскопію можна безкоштовно. Такожписав, якотримати направлення до профільного лікаряпід час війни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут. Заголовне фото: з відкритих джерел

До яких лікарів можна звернутись без електронного направлення

Читать на русском
До яких лікарів можна звернутись без електронного направлення

Електронне направлення не потрібне для виклику екстреної медичної допомоги

В Україні є правила звернення до лікаря. До одних лікарів потрібне направлення, а до інших — ні. Без направлення можна потрапити до сімейного лікаря, терапевта, педіатра.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну службу здоров'я України.

Через війну, в зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях діють паперові направлення до лікарів. Тому лікар може виписати паперове направлення до лікаря-спеціаліста. Електронне направлення не потрібне для виклику екстреної медичної допомоги. Вона надається безоплатно усім, без направлення й декларації.

До деяких лікарів-спеціалістів можна звернутися без направлення: 

  • гінеколог;
  • психіатр;
  • нарколог;
  • стоматолог;
  • фтизіатр;
  • педіатр;
  • лікаря, у якого під наглядом перебуває пацієнт із хронічними захворюваннями.


НСЗУ оплатить такий візит за пацієнта. Саме сімейний лікар частіше за все вирішує, чи потрібно направляти пацієнта до спеціалізованого лікаря.

Нагадаємо, українці можуть отримати лікування та допомогу за кордоном. Крім того, в Україні пройти гастроскопію можна безкоштовно

Також Інформатор писав, як отримати направлення до профільного лікаря під час війни. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.