"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Паломники продовжують прибувати на святкування Рош га-Шана, яке розпочинається 15 вересня
До Умані на святкування Рош Га-Шана станом на ранок 15 вересня прибули понад 33 тисяч хасидів. І ця цифра не остаточна - паломники продовжують прибувати. Святкування юдейського Нового Року почнеться вже в п’ятницю ввечері.
Зараз у місті тривають приготування до святкувань юдейського Нового Року, які відбуватимуться з 15 до 17 вересня, повідомляє журналіст “Інформатору” з кварталу паломництва. Перші молитви паломників розпочались ще о 2:00, а саме свято Рош Га Шана розпочнеться зі сходженням першої зорі.
У кварталі паломництва в Умані о 12.00 розпочалась загальна молитва. В цей момент життя в кварталі завмирає. Усі хасиди, які прибули до Умані на святкування юдейського нового року моляться.
Напередодні до Умані прибула поліція Ізраїлю. Ізраїльські поліцейські допомагатимуть українським правоохоронцям підтримувати правопорядок під час святкування Рош га-Шана. Вони будуть нести службу в місцях компактного проживання та паломництва хасидів. Також заходи безпеки під час паломництва хасидів забезпечуватимуть силами Нацполіції, Нацгвардії, СБУ. Окрім того, задля безпеки міська рада в Умані заборонила в мікрорайоні паломництва продаж алкогольних напоїв, піротехнічних засобів, пневматичної зброї та іграшок, що імітують зброю. На вході у паломницький квартал всіх перевіряють і забирають заборонені речі.
Засновник хасидізму Еліезер Баал-Шем-Тов жив в Україні. А цадик (верховний рабин-вчитель) Нахман, який поширював вчення, наприкінці життя переїхав жити до Умані у 1810 році. Він заповідав поховати себе в цьому місті, бо свого часу під час Коліївщини, тут було знищено чимало євреїв.
Остання проповідь цадика Нахмана була присвячена якраз до свята Рош га-Шана, в якій він заповідав послідовникам приїжджати на його могилу в Умань.
У представників хасидизму існує повір’я, що святкування юдейського нового року – Рош га-Шана – має відбутися на могилі цадика, тоді рік буде щасливим та сповненим усіляких гараздів для вірянина.Послідовники вчення цадика Нахмана вірять, що близькість до могили праведника в ці дні здатна спокутувати гріхи. Саме тому хасиди в Умані з’являються кожного року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.